پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25926 26 آبان 1395 ساعت [ 21:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مولر: رسانه‌ها حرف‌های مرا تحریف کردند

مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان از خودش در برابر اتهاماتی که به او در خصوص بی‌احترامی به تیم ملی سن‌مارینو نسبت داده می‌شود، دفاع کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال گسترده شدن انتقادات رسانه‌‌ها از توماس مولر به خاطر اظهارات جنجالی‌اش درباره تیم ملی سن‌مارینو، او لازم دیده که برخی شک و […]

مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان از خودش در برابر اتهاماتی که به او در خصوص بی‌احترامی به تیم ملی سن‌مارینو نسبت داده می‌شود، دفاع کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال گسترده شدن انتقادات رسانه‌‌ها از توماس مولر به خاطر اظهارات جنجالی‌اش درباره تیم ملی سن‌مارینو، او لازم دیده که برخی شک و شبهات را درباره اظهاراتش برطرف و از خودش دفاع کند.

مولر پس از پیروزی 8 بر صفر اخیر آلمان در خانه سن‌ماریو گفت از اینکه مجبور است برابر تیم‌های کوچکی مانند سن‌مارینو به میدان برود ناراضی است که این اظهارنظر او به مذاق مدیررسانه‌ای حریف خوش نیامد و او با انتشار بیانیه‌ای بلند بالا مشتمل بر 10 بند، پاسخ مهاجم بایرن مونیخ را داد. این اما پایان داستان نبود و رسانه‌ها نیز موجی از انتقادات را علیه مولر شکل دادند. مولر شب گذشته (سه‌شنبه) نیز در جریان بازی دوستانه تیم ملی کشورش در خانه ایتالیا با هر بار صاحب توپ شدنش از سوی هواداران ایتالیا هو شد و ظاهراً نگرانی از ادامه پیدا کردن این داستان او را مجاب کرده است که در خصوص اظهارات اخیرش شفاف‌سازی کند.

مولر در صفحه شخصی‌اش در سایت فیس‌بوک نوشته است: چیزی که در مصاحبه‌ام بعد از بازی جمعه شب گفتم درخصوص ارزش ورزشی بازی برابر سن‌مارینو و ریسک مصدومیت در آن بازی بود، اما چیزی را که من گفتم برخی رسانه‌ها تحریف کرده و طور دیگری جلوه داده‌اند. همین موضوع سبب شده که حالا مردم از پستی طنزآلود که توسط یکی از مقامات پیشین اتحادیه فوتبال سن‌مارینو در شبکه‌های اجتماعی گذاشته است، سوءبرداشت کنند.

مولر با گذاشتن متن کامل مصاحبه‌اش بعد از بازی آلمان و سن‌مارینو در ادامه پیام خود در فیسبوک نوشته است: من لازم می‌دانم همین جا صراحتاً این موضوع را روشن کنم که من فقط در کمال احترام پاسخم را دادم تا هر دو بُعد موضوع را نشان دهم. به هواداران اطمینان خاطر می‌دهم که در آینده هم هیچ ابایی از ابراز عقایدم نخواهم داشت، حتی با بیان مباحث سخت و ناخوشایند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت