خانه / اخبار فوتبال ایران / قوچان نژاد : شکست ایران اسان نیست

قوچان نژاد : شکست ایران اسان نیست

 مهاجم هیرنوین هلند از تیم ملی فوتبال ایران به عنوان قدرتمندترین تیم تاکتیکی قاره آسیا یاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، تیم هیرنوین با بهره مندی از رضا قوچان نژاد، ملی پوش ایرانی در تمامی ۱۲ بازی اخیر اردویژه هلند ۲۲ امتیاز کسب کرد تا در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار بگیرد. رتبه ای که حتی خوشبین ترین هوادار تیم هیرنوین پیش بینی نمی کرد.

رضا قوچان نژاد در مصاحبه با سایت هلندی لیمبورخ پیرامون موفقیت های اخیر هیرنوین گفت: ترکیبی از بازیکنان  جوان و با تجربه خوبی در هیرنوین حضور دارند و از نظر طرز فکری یک گروه کاملا مثبت هستیم. این مساله کمک زیادی به موفقیت تیم هیرنوین می کند.

وی در ادامه اظهار داشت: همه فاکتورهای مثبت ما در پایان به نتایجی حاصل می شود که تاکنون بد نبوده است. چه کار باید بکنیم تا یک فروتن دیوانه نمانیم! و این پرسش الان مطرح می شود که تا چه زمانی این روند موفقیت هیرنوین حفظ خواهد شد و در صورت شکست و ناکامی چه اتفاقی برای ما رخ می دهد. در همین دوران است که قدرت واقعی هیرنوین نمایان می شود. ما در تیم هیرنوین تلاش می کنیم در سطح مطلوب و سه تیم بالای جدولی اردویژه هلند باقی بمانیم.

قوچان نژاد سپس درباره محبوبیتش در ایران و شانس صعود  تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: تیم ملی ایران با هیرنوین قابل مقایسه نیست. خیلی به سختی می توانم از تهران خارج شوم و کافی است تا به یک فروشگاهی بروم. این مساله اصلا برای من امکان پذیر نیست. در این صورت مردم مرا حلقه خواهند کرد. مردم ایران با تیم ملی فوتبال کشورشان زندگی می کنند. چند هفته پیش در چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میزبان کره جنوبی بودیم. ورزشگاه آزادی باز هم پر از جمعیت شد و ۱۰۰ هزار نفر برای تشویق تیم ملی ایران آمده بودند. این اتفاق بسیار خوشایندی است و به من حس خوبی جهت بازگشت به تیم هیرنوین را می دهد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در خاتمه پیرامون شانس صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: ایران در جایگاه بیست و هفتم رنکینگ فیفا قرار دارد و بهترین کشور  آسیایی پیش از تیم های همانند استرالیا، کره جنوبی و ژاپن  هستیم. حتی به خاطر ندارم آخرین شکست ایران چه زمانی بوده است. شاید ما بهترین تیم آسیایی نباشیم، اما شکست دادن ایران آسان نیست. ما به لحاظ تاکتیکی بسیار قدرتمند هستیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *