پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25934 27 آبان 1395 ساعت [ 0:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

موراتا مصدوم شد و دربی مادریدو الکلاسیکو رو از دست داد

باشگاه رئال مادرید طی بیانیه ای در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که آلوارو موراتا با مصدومیت غیر منتظره، دربی روز شنبه مادرید و ال کلاسیکوی ۳ دسامبر در نوکمپ را از دست خواهد داد. سایت یتفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، طبق این خبر موراتا ممکن است ۱ ماه دور از […]

باشگاه رئال مادرید طی بیانیه ای در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که آلوارو موراتا با مصدومیت غیر منتظره، دربی روز شنبه مادرید و ال کلاسیکوی ۳ دسامبر در نوکمپ را از دست خواهد داد.

سایت یتفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، طبق این خبر موراتا ممکن است ۱ ماه دور از میادین باشد. دقیقاً مشخص نیست که این بازیکن چه زمان دچار این مصدومیت شده چرا که او تنها ۲۶ دقیقه در دیدار دوستانه مقابل انگلستان در ورزشگاه ومبلی بازی کرد. در بیانیه رسمی باشگاه رئال مادرید آمده است:

بعد از آزمایش هایی که پیش از تمرین روز چهارشنبه در بیمارستان سانیتاس لامورالخا روی آلوارو موراتا صورت گرفت مشخص شد که وی از ناحیه عضله دو سر ران دچار مصدومیت درجه ۲ شده است.

به این ترتیب موراتا به همراه کروس و به احتمال زیاد کاسمیرو و په په قادر به همراهی رئال مادرید در دربی حساس روز شنبه مادرید نخواهند بود. با توجه به اینکه بنزما نیز به تازگی از کمند مصدومیت رها شده است و تاحدودی از آمادگی به دور می باشد، احتمال حضور لوکاس وازکز در مقابل اتلتیکو مادرید قوت گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت