خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / آ.ث میلان / نظر انچلوتی در مورد دربی میلان
carlo ancheloti bayern

نظر انچلوتی در مورد دربی میلان

کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ، که سابقه سال‌ها حضور در باشگاه میلان را در پرونده‌اش دارد، در مورد دربی ایتالیا به تیم سابقش هشدار داد.

سایت تیفوسی به گزارش وب‎سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، در آستانه دربی شهر میلان، آنچلوتی که سابقه فتح اسکودتو و دو لیگ قهرمانان را به عنوان سرمربی میلان به همراه دارد، در مورد شرایط اینتر به روسونری هشدار داد. وی گفت:

آن‌ها باید مراقب اینتر باشند. اینتر همیشه تیم سرسختی بوده است. ضمن اینکه آن‌ها به تازگی مربی خود را عوض کرده‌اند. اینتر پیش از بازی با یوونتوس شرایط خوبی نداشت اما در آن بازی عملکردی خیلی خوب از خود ارائه کرد. فراموش نکنید اینتر تا به حال در این فصل زیر استاندارد و پتانسیلش بوده اما میلان حتی به نوعی فراتر از انتظارات بوده است.

آنچلوتی در مورد خاطراتش از این دربی گفت:

به نظرم، دربی مخصوص من، پیروزی ۳-۲ در فصلی که منتهی به فتح اسکودتو بود است. ما در نیمه اول ۲-۰ عقب بودیم و گل از راه دور سیدورف را که باعث پیروزی ما شد را به خوبی به خاطر دارم. آن شب برای ما خیلی خوشحال کننده بود اما به نظرم سخت ترین دربی، نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان در سال ۲۰۰۳ بود. هر دو بازی مساوی شد و ما درنهایت توانستیم به فینال منچستر برسیم.

گفتنی است یکشنبه شب و از ساعت ۲۳:۱۵، دربی شهر میلان به میزبانی میلان برگزار خواهد شد

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *