پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 25960 27 آبان 1395 ساعت [ 17:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر : بازی شنبه بین ارسنال و یونایتد است نه مورینیو و ونگر!!!

 آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال، غیبت زلاتان ایبراهیموویچ در دیدار حساس مقابل منچستر یونایتد را کم اهمیت جلوه داد و یادآوری کرد که فصل گذشته در ورزشگاه اولدترافورد، مارکوس رشفورد بوده که تفاوت ها را رقم زده است. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، زلاتان در ۱۱ مسابقه این فصل لیگ برتر […]

 آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال، غیبت زلاتان ایبراهیموویچ در دیدار حساس مقابل منچستر یونایتد را کم اهمیت جلوه داد و یادآوری کرد که فصل گذشته در ورزشگاه اولدترافورد، مارکوس رشفورد بوده که تفاوت ها را رقم زده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، زلاتان در ۱۱ مسابقه این فصل لیگ برتر ۶ گل به ثمر رسانده اما دیدار روز شنبه مقابل آرسنال را به دلیل محرومیت از دست داده است. رشفورد هم در این فصل از لیگ برتر ۳ گل به نام خود ثبت کرده و ونگر در این رابطه می گوید:

ما هم بازیکنانی را در اختیار نداریم، و فراموش نکنیم که فصل گذشته بازیکنی که ما را از پا در آورد، رشفورد بود. من بازی او مقابل تیم دانمارکی را تماشا کردم و مجدداً شاهد گلزنی او بودم، و از حالا می توانم بگویم که او می تواند خطرناک باشد. او همه را شگفت زده می کند. در سال ۲۰۱۶ تنها یک بازی خارج از خانه را واگذار کرده ایم و آن در اولدترافورد رخ داد، و آن بازی برای ما کلیدی بود، و در آن روز کیفیت خود را نشان ندادیم. می خواهیم روی این بازی تمرکز کنیم، و برای من تنها چیزی که اهمیت دارد، این است که با قدرت عمل کرده و واکنش نشان دهیم.

rashford united

ونگر روی جدال شخصی خود با مورینیو تمرکز نکرده و در صحبت های خود گفت:

فکر نمی کنم نیازی به توصیف رابطه مان باشد. او برای تیم خود می جنگد و من هم برای تیم خودمان خواهم جنگید و این کاملاً طبیعی است. این جدال آرسنال مقابل یونایتد است، و تیم مقابل تیم بازی خواهد کرد نه مربیان.

برخی پیروزی ها در اولدترافورد تعیین کننده بوده اند اما این بار تنها برای تثبیت جایگاه خود در جدول برای آنچه که می خواهیم به دست آوریم، به میدان می رویم. تاکنون تنها ۱۱ بازی انجام داده ایم پس فکر نمی کنم که بین تیم های بزرگ هنوز جایگاهی مشخص وجود داشته باشد. ما روند بسیار قدرتمند ۱۶ بازی بدون شکست را پشت سر گذاشته ایم و یک لغزش کوچک مقابل تاتنهام داشتیم، و می خواهیم دوباره روند پیروزی ها را از سر بگیریم. برای ما این بازی بسیار مهم است چون در لیگ و در دیدار مقابل تاتنهام می دانستیم که فرصت صدرنشینی داریم و حالا می خواهیم با کسب نتیجه ای مثبت، واکنش نشان دهیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت