کد خبر : 25963 27 آبان 1395 ساعت [ 17:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام همسر مرحوم پورحیدری به بازیکنان استقلال

همسر مرحوم پورحیدری در آستانه نخستین دیدار استقلال بدون حضور وی در کنار این تیم پیامی را منتشر کرد. سایت تیفوسی :،  پیام به شرح زیر است: ۱۴ روز از آن جمعه نحس که نفس “منصور” از کنار ما و استقلال رفت تا این جمعه که تیم محبوبش دوباره وارد مستطیل سبز می شود می […]

همسر مرحوم پورحیدری در آستانه نخستین دیدار استقلال بدون حضور وی در کنار این تیم پیامی را منتشر کرد.

سایت تیفوسی :،  پیام به شرح زیر است:

۱۴ روز از آن جمعه نحس که نفس “منصور” از کنار ما و استقلال رفت تا این جمعه که تیم محبوبش دوباره وارد مستطیل سبز می شود می گذرد؛ سخت ترین روزهایمان با گرمای نفس شما و همدلی تان دنبال شد. منصور نبود اما خانواده فوتبال چنان پررنگ بودند که نگاهمان به هر طرف چرخید جز یاد “پدر” چیز دیگری ندیدیم و نشنیدیم.
حالا که منصور عزیزمان نیست، سخت است برایمان ندیدن قامت تکیه کرده اش به نیمکتی که قرار است مثه همه این روزهای سخت دو هفته اخیر، این بار نه خودش که عکس یادگاری اش جایش را پر کند… این بار فوتبال هم مثل ما، از منصور فقط دیگر یادش را به خاطر خواهد آورد و آن لبخند دلنشین و پدرانه درون قاب عکس.
تمامی این روزهای سخت با حضور گرم همه شما، از وزیر محترم ورزش گرفته تا مسئولان، نهادها، هواداران عاشق استقلالی و پرسپولیسی و خانواده بزرگ فوتبال در کنارمان گذشت اما فردا، دوباره روز استقلال است و روز منصور… منصور عاشق استقلال بود و عاشق سربازان تیمش که جنگیدن تحت هر شرایطی را خوب می دانستند، فردا، سرباز روز جمعه استقلال باشید و برای پیروزی تیم و لبخند منصور که این بار، نه در کنارمان که از بالا برایتان کف می زند بجنگید… فردا را به یاد منصور دوباره آبی کنید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت