خانه / اخبار فوتبال ایران / دایی : توانایی قهرمانی در جام حذفی را داریم
ali daei 2

دایی : توانایی قهرمانی در جام حذفی را داریم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران مدعی شد، تیمش توانایی دستیابی به عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور را دارد.

سایت تیفوسی :به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شهرداری فومن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت:  بازی سختی بود و ما با وجود زدن چهار گل شروع خوبی نداشتیم. تعطیلات برای ما خوب نبود، اما با این حال برد خوبی را به دست آوردیم.

وی با بیان اینکه هرچه از زمان بازی گذشت وضعیت تیمش بهتر شد، افزود: ما شاید در نیمه اول یکی دو موقعیت به حریف دادیم، اما در نیمه دوم روی بازی تسلط داشتیم و ضمن اینکه چهار گل زدیم، دو سه گل دیگر هم می‌توانستیم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت در پاسخ به این پرسش که تمایل دارد در مرحله بعدی تیمش با چه تیمی روبه‌رو شود، خاطرنشان کرد: برای ما فرق نمی‌کند حریفمان صبا باشد یا استقلال.

دایی در پاسخ به این پرسش که چرا در بین بهترین‌ها فوتبال آسیا از تیم‌ها و بازیکنان ایرانی خبری نیست، گفت: ما سال گذشته مخصوصاً در رده‌های پایه نتایج خیلی خوبی گرفتیم و تیم فوتسال‌مان هم توانست قهرمان آسیا شود. مسلماً تیم ملی فوتسال ما این شایستگی را دارد که به‌عنوان بهترین تیم آسیا انتخاب شود. واقعاً جای نمایندگان ایران در جمع نامزدهای عناوین برتر آسیا خالی است. من نمی‌دانم چرا انتخاب نامزدها به این شکل بوده است. حتماً مسئولان AFC چیزهای دیگری را در نظر گرفته‌اند. ما در خیلی از چیزها در آسیا بهترین بودیم و این یک واقعیت است.

وی در پاسخ به این پرسش که در مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا حضور پیدا خواهد کرد یا نه، عنوان کرد: من را به این مراسم دعوت کرده‌اند و ایمیل آن در فدراسیون موجود است، اما متأسفانه این مراسم مصادف است با روز بازی تیم نفت مقابل فولاد خوزستان و به این خاطر از حضور در این مراسم عذرخواهی کرده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال نفت در واکنش اینکه از سوی تماشاگران فومنی در ورزشگاه تختی مورد تشویق قرار گرفت، یادآور شد: این مردم همیشه به من لطف داشتند. من خود را مدیون مردم می‌دانم. امیدوارم خدا این قدرت را به من بدهد که همیشه در خدمت مردم خوب کشورم باشم.

دایی در مورد قرار گرفتن علیرضا فغانی در جمع بهترین‌های داوران دنیا و اینکه چرا اختلاف فنی داوران فوتبال ما اینقدر زیاد است، خاطرنشان کرد: متأسفانه اختلاف بین داوران در کشور ما زیاد است. داوری مثل فغانی در تورنمنت‌هایی مثل جام باشگاه‌های جهان و المپیک قضاوت کرده و فینال این دو تورنمنت را هم به او دادند، اما می‌بینیم که در کشورمان شرایط داوری آن‌طور که باید نیست. واقعاً فاصله بین فغانی و برخی داوران ما خیلی زیاد است. این شرایط را من در بازیکنان هم می‌بینم. بازیکنانی داریم که در تیم‌های اروپایی به راحتی بازی می‌کنند، اما برخی در لیگ برتر خودمان همچنان درجا می‌زنند. البته فاصله بین داوران خیلی بیشتر از بازیکنان است.

وی اضافه کرد: فغانی واقعاً در بین داوران دنیا یک سوپراستار است، اما باید تلاش کنیم تا فاصله بین او و دیگر داوران‌مان کم شود و این اتفاق هم به این راحتی رخ نخواهد داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش توانایی قهرمانی در جام حذفی را دارد یا نه، گفت: ما اگر درست حمایت شویم، انگیزه و توانایی قهرمان شدن در جام حذفی را داریم.

دایی راجع به مشکلات مالی تیم نفت تهران عنوان کرد: در هر صورت قطره‌چکانی به بازیکنان پول می‌دهند. روز گذشته شش تا هفت درصد از رقم قرارداد بازیکنان به آنها پرداخت شد و فعلاً این روند ادامه دارد، اما امیدواریم که مالکان باشگاه در آینده شرایط را برای تیم بهتر کند، هرچند با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه این کار سخت است. امیدواریم در آینده‌ای نزدیک از این وضعیت پرداخت‌های قطره‌چکانی درآمده و اوضاع خیلی بهتر شود.

وی در پایان در واکنش به این مسئله که آیا شرایط آب و هوایی به شرایط اقتصادی کشور ربط دارد یا نه (باخنده) گفت: نه، هوا هم خوب باشد وضعیت همین است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *