کد خبر : 26001 28 آبان 1395 ساعت [ 16:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انچلوتی : بهترین بازی فصل رو برابر دورتموند انجام خواهیم داد

 بایرن مونیخ روز شنبه در حالی با دورتموند دیدار خواهد کرد که چند بازیکن کلیدی را در اختیار نخواهد داشت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی در هفته یازدهم بوندس لیگا کار دشواری در پیش خواهد داشت و باید در زیگنال ایدونا پارک با دورتموند بازی کند. کارلو آنچلوتی عصر جمعه در کنفرانس […]

 بایرن مونیخ روز شنبه در حالی با دورتموند دیدار خواهد کرد که چند بازیکن کلیدی را در اختیار نخواهد داشت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی در هفته یازدهم بوندس لیگا کار دشواری در پیش خواهد داشت و باید در زیگنال ایدونا پارک با دورتموند بازی کند. کارلو آنچلوتی عصر جمعه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار شرکت کرد و به سوالات مختلف جواب داد.

وضعیت بازیکنان: “مارتینز، کومان و روبن به بازی فردا نخواهند رسید. وضعیت ویدال و کوستا در آخرین تمرین بررسی خواهد شد. ریبری آماده بازی شده و تمرینات خوبی پشت سر گذاشته است. او در فرم خوبی قرار دارد و آماده بازی است. روبن هفته آینده آماده بازی خواهد بود.”

سیستم بازی: ” با سیستم های مختلف می توانیم بازی کنیم. ۳-۳-۴، ۲-۴-۴، ۱-۳-۲-۴ سیستم هایی هستند که می توانیم با آن ها بازی کنیم.”

درباره بازی مقابل دورتموند: “یک بازی کلاسیک. در سال های اخیر این دو تیم همیشه برای قهرمانی در بوندس لیگا بازی کرده اند. برنامه بازی های ملی بسیار فشرده است. باید یک راه حل برای حفاظت از بازیکنان پیدا کنیم. تیم ما کاملا روی بازی متمرکز شده و به نظرم در وضعیت خوبی هستیم اما باید با ۱۰۰ توان خود بازی کنیم چون فقط در این حالت برنده خواهیم شد. اوبامیانگ و لواندوفسکی گل ها زیادی به ثمر رسانده اند اما روز شنبه تیمی که بهتر بازی کند برنده خواهد بود. این بازی بسیار مهم است اما در عین حال دو باشگاه و بازیکنان دو تیم احترام زیادی برای هم قائلند.”

مصدومیت رویس: “قطعا ناراحت کننده است. او بازیکنی فوق العاده است اما دورتموند جانشینان خوبی برای او دارد.”

هوملس: “او در سوپرکاپ مقابل دورتموند بازی کرد و فکر نکنم روز شنبه مشکلی داشته باشد.”

توخل: “توماس توخل یکی از بهترین مربیان بوندس لیگا است. دورتموند هویت مشخص خود را دارد.”

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت