پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26039 29 آبان 1395 ساعت [ 11:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلوپ : دورتموند رقیب بایرن در بوندسلیگا است

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید معتقد است تیم پیشینش همچنان اصلی‌ترین رقیب باواریایی‌ها در بوندس‌لیگای آلمان است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال راسنبال اسپورت شب گذشته (جمعه) در اولین دیدار از هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان با نتیجه 3 بر 2 بر بایرلورکوزن غلبه کرد و به طور موقت صدرنشینی را از بایرن‌مونیخ، مدافع عنوان […]

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید معتقد است تیم پیشینش همچنان اصلی‌ترین رقیب باواریایی‌ها در بوندس‌لیگای آلمان است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال راسنبال اسپورت شب گذشته (جمعه) در اولین دیدار از هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان با نتیجه 3 بر 2 بر بایرلورکوزن غلبه کرد و به طور موقت صدرنشینی را از بایرن‌مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی گرفت، اما یورگن کلوپ معتقد است که بورسیا دورتموند که در حال حاضر با 6 امتیاز اختلاف نسبت به باواریایی‌ها در رده پنجم بوندس‌لیگاست، همچنان اصلی‌ترین رقیب بایرن محسوب می‌شود.

سرمربی لیورپول در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «WDR» آلمان در خصوص رقابت‌های این فصل بوندس‌لیگا گفت: کاری که راسنبال لایپزیگ و هوفنهایم این فصل کرده‌اند، شایسته احترام زیادی است. این دو تیم حتی می‌توانند در سطح بین‌المللی رقابت کنند و از این بابت اطمینان کامل دارم، اما به اعتقاد من دورتموند هنوز هم کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد و اصلی‌ترین رقیب بایرن است.

کلوپ که هفت فصل سابقه هدایت دورتموند را بر عهده داشت و تاکنون دو بار عنوان بهترین مربی سال آلمان را به خود اختصاص داده، در مورد وضعیت باواریایی‌ها عنوان کرد: اینکه این همه مشکل و مصدوم داشته باشی، اما هنوز صدرنشین باشی، جالب است. به نظر من بایرن‌مونیخ این فصل هم از عنوان قهرمانی‌اش دفاع خواهد کرد.

سرمربی آلمانی لیورپول که حالا سادیو مانه را در ترکیب تیم خود دارد، با اشاره به اینکه در سال 2014 پیش از اینکه این مهاجم سنگالی از ردبول سالزبورگ اتریش به ساوتهمپتون برود، شانس به خدمت گرفتن او را داشته، اظهار داشت: در مورد سادیو مرتکب اشتباه شدم و نتوانستم او را به دورتموند بیاورم. ما با هم مذاکراتی داشتیم و همه هم این را می‌دانستند اما در نهایت به نتیجه نرسیدیم. سه ماه بعد با دیدن عملکرد مانه در ساوتهمپتون حسرت می‌خوردم که چرا او را به خدمت نگرفتم و می‌خواستم خودم را بزنم. با خودم گفتم دفعه بعدی که فرصت جذب او را داشته باشم، از آن نهایت استفاده را خواهم برد. بنابراین به خدمت گرفتن او در لیورپول تصمیم سختی نبود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت