خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مارک هیوز : فرگوسن در همه کلوب های شبانه مامور داشت

مارک هیوز : فرگوسن در همه کلوب های شبانه مامور داشت

ستاره پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد ناگفته جالبی را از شیوه مدیریت فردی سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ برای کنترل رفتار بازیکنانش فاش کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، انتشار تصاویری از وین رونی در حالت غیرعادی به دلیل مصرف مشروبات الکلی در اردوی تیم ملی انگلیس، بازتاب گسترده‌ای داشته و با وجود عذرخواهی رسمی او، هنوز هم انتقادات از وی به عنوان کاپیتان سه شیر و فرمانده سایر بازیکنان در زمین بازی ادامه دارد. تازه‌ترین شخصی که از رونی به خاطر حرکت ناپسند اخیرش انتقاد کرده، مارک هیوز ستاره پیشین منچستریونایتد است که البته او عدم کنترل سرمربیان تیم‌ها روی رفتار و حرکات بازیکنان‌شان را هم مسبب رخ دادن چنین اتفاقاتی در دنیای فوتبال مدرن امروز می‌داند.

ستاره ولزی پیشین شیاطین سرخ با یادآوری شیوه‌ای که سرالکس فرگوسن، سرمربی پیشین من‌یونایتد برای کنترل بازیکنانش در پیش گرفته بود، اظهار داشت: این روزها اگر کسی دست از پا خطا کند خیلی سریع همه متوجه می‌شوند و چیزی به عنوان راز دیگر آنقدرها معنا ندارد. زمانی که فرگوسن سرمربی منچستریونایتد بود، او در هر یک از کلاب‌های شبانه منچستریونایتد مأمور داشت تا به او خبر بدهند که آیا بازیکنانش آنجا بوده‌اند و اینکه چه کار کرده‌اند. شیوه فرگوسن در آن دوران بد نبود، چون بسیاری از بازیکنان زندگی پرحاشیه‌ای داشتند و در وقت‌گذرانی در کلاب‌های شبانه افراط می‌کردند.

سرمربی استوک‌سیتی افزود: راستش را بخواهید امروز فوتبال فرق کرده است و من فکر نمی‌کنم که الان رفتارهایی مشابه از بازیکنان در مقیاسی بزرگ سر بزند. امروزه یک شخصیت یا ورزشکار معروف بودن سخت است، چون دائماً در انظار عموم هستید. همه کوچک‌ترین سوءرفتار شما را زیر ذره‌بین می‌بردند و بزرگ جلوه داده می‌شود، چون گاهی اوقات برخی به دنبال ناکامی شما هستند. این دنیایی است که ما امروز در آن زندگی می‌کنیم. با این حال شما هم یکسری مسئولیت‌ها دارید که درست رفتار کردن یکی از آنهاست. یک بازیکن در فوتبال مدرن امروز دیگر نمی‌تواند زندگی پرحاشیه‌ای داشته باشد، چون نخواهد توانست در سطحی که از او انتظار می‌رود، بازی کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *