پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26051 29 آبان 1395 ساعت [ 14:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش مورینیو به نظر کومان در مورد دپای

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ نسبت به ابرار علاقه سرمربی اورتون نسبت به جذب مهاجم هلندی‌اش واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ممفیس دپای 22 ساله که این فصل هنوز نتوانسته در تیم تحت‌هدایت ژوزه مورینیو جایی در ترکیب اصلی شیاطین سرخ برای خود دست و پا کند، این روزها زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از […]

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ نسبت به ابرار علاقه سرمربی اورتون نسبت به جذب مهاجم هلندی‌اش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ممفیس دپای 22 ساله که این فصل هنوز نتوانسته در تیم تحت‌هدایت ژوزه مورینیو جایی در ترکیب اصلی شیاطین سرخ برای خود دست و پا کند، این روزها زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از این تیم شنیده می‌شود. در این بین باشگاه اورتون یکی از تیم‌هایی است که صراحتاً علاقه خود را به جذب این مهاجم هلندی منچستریونایتد ابراز داشته است.

رونالد کومان، سرمربی اورتون اخیراً در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورتس» هلند گفته بود: «البته که دوست دارم ممفیس را در اورتون داشته باشم. به نظرم او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و به لحاظ تکنیک فردی عالی است. دپای تنها نیاز به این دارد که بازی کند. او در اوایل حضورش در منچستریونایتد نشان داد که چه بازیکن خوبی است».

ژوزه مورینیو در واکنش به ابراز علاقه علنی کومان نسبت به جذب دپای گفت: من ترجیح می‌دهم چنین نظراتی ندهم. اگر کسی نظر من را درباره بازیکن تیم دیگری بپرسد، پاسخ من این خواهد بود که آن بازیکن خاص، بازیکن من نیست که بخواهم در موردش نظر بدهم. آن بازیکن خاص متعلق به تیمی دیگر و مربی دیگری است، پس اصلاً در خصوصش نظری نمی‌دهم. وقتی همه نگران اخلاق، احترام و قوانین هستیم، این می‌تواند پاسخی اخلاقی باشد.

وی تصریح کرد: تنها می‌خواهم این را بگویم که اگر من در مورد بازیکن اورتون چنین نظری می‌دادم، حالا به دردسر افتاده بودم.

دپای که این فصل پایش به گلزنی باز نشده، از زمان پیوستنش به شیاطین سرخ در 55 بازی از رقابت‌های مختلف هفت گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت