خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار آرسنال / ونگر : تساوی در اولدترافورد یعنی پیشرفت نسبت به سال قبل
arsene-wenger

ونگر : تساوی در اولدترافورد یعنی پیشرفت نسبت به سال قبل

سرمربی توپچی‌ها به بازی نه چندان جالب توجه شاگردان در خانه منچستریونایتد اعتراف کرد، اما ذهنیت آنها را به خاطر تن ندادن به شکست مورد تمجید قرار داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر روحیه و ذهنیت مردانش را در بازی امروز (شنبه) آنها مقابل منچستریونایتد که بازی یک بر صفر باخته را در دقیقه 89 به تساوی کشاندند، ستود. او که شاگردانش از دقیقه 68 بازی از میزبان عقب افتادند، با وجود بازی ضعیف‌ترشان نسبت به شیاطین سرخ، یک دقیقه به پایان کار یک امتیاز گرفتند.

اگرچه طلسم 10 ساله ناکامی‌ توپچی‌ها برای فتح ورزشگاه اولدترافورد در لیگ برتر پابرجا باقی ماند، اما گل دیرهنگامی که حاصل تعویض‌های طلایی ونگر بود (پاس گل چمبرلین و گلزنی ژیرو) روند شکست ناپذیری توپچی‌ها را تداوم بخشید و تعداد بازی‌های بدون باخت آنها را به عدد 17 رساند.

ونگر پس از این بازی به شبکه اسکای اسپورت گفت: به نظر من، آرسنال نتیجه قابل قبولی کسب کرد، چون ما تا یک دقیقه به پایان بازی یک بر صفر عقب بودیم. به نظر من این بازی یک بازی بسیار تهاجمی و پرسرعت بود که هر دو تیم در آن دفاعی بسیار منظم و سازمان یافته داشتند. ما از مالکیت توپ بیشترمان نتوانستیم بهره زیادی ببریم. بازی‌مان در فاز پاسکاری و نفوذ به دفاع حریف سرعت چندانی نداشت و تیم همیشگی نبودیم.

ونگر افزود: در نیمه اول به نظر می‌رسید که ما تملک توپ بیشتری داریم، اما موقعیت‌های گلزنی‌‌مان زیاد نبودند. ما نیمه دوم را تحت فشار بیشتری آغاز کردیم و من فکر می‌کنم حق منچستریونایتد بود که به گل برسد. باید بگویم که این تیم هجومی بازی کرد و در نبردهای تن به تن موفق‌تر بود. بازیکنانم در رختکن قبول داشتند که ما تند و تیزی همیشه را نداشتیم، اما اینکه دلیلش چه بود را نمی‌دانم. با این حال فکر می‌کنم که ما توانستیم واکنش خوبی نشان دهیم و به لطف آن یک امتیاز بگیریم.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها تأکید کرد: سال گذشته ما اینجا باختیم، اما امسال مساوی کردیم و این یعنی که پیشرفت کرده‌ایم و امیدوارم که این روند با کسب پیروزی در بازی‌‌های بعدی تداوم داشته باشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *