psg-paris-saint-germain-logo

پاریسن‌ژرمن ۲-۰ نانت

 شاگردان امری در حالی پا به این دیدار گذاشتند که برای حضور در کورس قهرمانی نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار داشتند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پاریسی ها این دیدار را هجومی آغاز کردند و موفق شدند موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کنند. پاریسی‌ها خیلی زود به مزد تلاش خود رسیدند و توسط دی ماری موفق به گلزنی شدند.

دقیقه ۱۳: در حالیکه آگوستین در محوطه جریمه متوقف شد، توپ مقابل دی‌ماریا قرار گرفت و او موفق شد گل نخست پاریسی‌ها را به ثمر برساند.

دقیقه ۲۷: پاس زیبای دی‌ماریا در گوشه محوطه به لوکاس رسید، ضربه او در حالیکه می‌رفت تا به گل دوم تبدیل شود اما با برخورد به مدافع حریف این موقعیت از بین رفت.

در ادامه پاریسی‌ها باز هم به حملات پر دامنه خود ادامه دادند و موقعیت‌های مناسبی را ایجاد کردند، همچنین این تیم توسط آگوستین به گل دوم دست یافت که داور آن گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. نیمه نخست این دیدار با حملات گسترده پاریسی‌ها همراه بود و نانت موفق نشد موقعیت‌های حساسی را روی دروازه پاریسن‌ژرمن ایجاد کند.

 

نیمه دوم این دیدار نیز با حملات پر دامنه پاریسی‌ها همراه بود و این تیم باز هم خیلی زود موفق شد موقعیت مناسبی برای گلزنی به دست آورد.

دقیقه ۵۵: حرکت استثنایی لوکاس با ضربه این بازیکن همراه شد که توسط دروازه بان حریف دفع شد، توپ برگشتی را ماتوئیدی به تیرک کوبید تا همچنان بازی با یک گل اختلاف ادامه پیدا کند.

دقیقه ۵۹:  درحالیکه آگوستین موقعیت فوق العاده ای برای ماتوئیدی ایجاد کرده بود، ضربه این بازیکن فرانسوی توسط دفاع حریف از روی خط دور شد.

در ادامه پاریسی‌ها به حملات خود ادامه دادند، نانت نیز روی برخی ضد حملات خطرناک نشان می‌داد.

دقیقه ۷۲: بامو موقعیت مناسبی برای به تساوی کشاندن بازی داشت، ضربه‌ای بی دقت را به توپ نواخت که شوت او با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: پاستوره در محوطه جریمه حریف سرنگون شد تا داور اعلام پنالتی کند، خسه رودریگز این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا خیال پاریسی‌ها از برد در این دیدار راحت شود.

نیمه دوم این دیدار نیز با برتری پاریسی‌ها همراه بود، هرچند که نانت گاها حملات خطرناکی را ترتیب می‌داد اما در نهایت این دیدار با پیروزی پاریسی‌ها به پایان رسید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *