پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26102 30 آبان 1395 ساعت [ 11:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمئونه : بعد از پنالتی رونالدو ، از بازگشت نتیجه نا امید شدیم

سرمربی روخی‌بلانکو معتقد است پنالتی که رونالدو تبدیل به گل گرد شانس شاگردانش برای بازگشت به بازی را کاهش داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه که مردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لالیگا در ورزشگاه ویسنته کالدرون با نتیجه 3 بر صفر مغلوب رئال‌مادرید شدند و در اولین دربی مادرید […]

سرمربی روخی‌بلانکو معتقد است پنالتی که رونالدو تبدیل به گل گرد شانس شاگردانش برای بازگشت به بازی را کاهش داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه که مردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لالیگا در ورزشگاه ویسنته کالدرون با نتیجه 3 بر صفر مغلوب رئال‌مادرید شدند و در اولین دربی مادرید در فصل جاری ناکام ماندند، پس از بازی گفت: نتیجه چیزی است که رقم خورد. نیمه اول رئالی‌ها بهتر از ما بودند و بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های بیشتری برای گلزنی داشتند. در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم اما ما تیم بهتر میدان بودم، در نیمه زمین رئال‌مادرید بودیم، کنترل بازی را در اختیار داشیم و موقعیت‌هایی هم برای رسیدن به گل داشتیم. پس از گل دوم رئال که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، اما امیدمان برای بازگشت به بازی کمرنگ‌تر شد.

سیمئونه که تیمش حالا با 21 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی لالیگا هستند و با کهکشانی‌های صدرنشین 9 امتیاز اختلاف دارند، در ادامه اظهار داشت: تمامی بازی‌هایی که تا کنون داشته‌ایم متفاوت از یکدیگر بوده‌اند. این بازی را هم بار دیگر آنالیز خواهیم کرد. در نیمه اول رئال خیلی بهتر از ما بود و مقابل ما هم تا زمانی که آنها صاحب پنالتی شوند، بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و حتی می‌توانستیم به بازی برگردیم. به هر حال ما به گل تساوی نرسیدیم و آنها صاحب پنالتی شدند و رئال بازی را دوباره تحت‌کنترل خودش گرفت.

وی افزود: اتلتیکو در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم شکننده نبود. ما گل اول را از روی یک ضربه ایستگاهی خوردیم. بنابراین باید آرامش خود را حفظ کنیم، اما باید دنبال راه‌حل مناسبی برای مشکلات‌مان پیدا کنیم تا بتوانیم همانند 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم بازی کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت