پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26110 30 آبان 1395 ساعت [ 12:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لوئیس انریکه ، از عملکرد بازیکنانم راضیم

رمربی بارسلونا با وجود تساوی برابر مالاگا از عملکرد شاگردانش راضی است. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، به نقل از سایت آس، بارسلونا شنبه شب در هفته دوازدهم لالیگا برابر مالاگا ۹ نفره بدون گل متوقف شد. لوییس انریکه پس از این بازی گفت: ناراحت هستیم. فکر نمی‌کردیم با چنین بازی روبرو شویم. کار گروهی […]

رمربی بارسلونا با وجود تساوی برابر مالاگا از عملکرد شاگردانش راضی است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، به نقل از سایت آس، بارسلونا شنبه شب در هفته دوازدهم لالیگا برابر مالاگا ۹ نفره بدون گل متوقف شد.

لوییس انریکه پس از این بازی گفت: ناراحت هستیم. فکر نمی‌کردیم با چنین بازی روبرو شویم. کار گروهی حریف باورنکردنی بود. با وجود این که بیشتر بازیکنان مالاگا در محوطه جریمه بودند اما فرصت‌های زیادی روی دروازه‌شان ایجاد کردیم. در نیمه دوم موقعیت‌هایمان بیشتر شد. فرقی نمی‌کرد با یک بازیکن کمتر یا بیشتر بازی کنند چون همه بازیکنانشان در حال دفاع کردن بودند. از عملکرد شاگردانم، باورشان و هواداران راضی هستم. باید ادامه دهیم. در رتبه‌های بالایی جدول قرار داریم و می‌توانیم برای فتح جام رقابت کنیم.

آبی‌اناری‌ها پیش از این در زمین خود برابر آلاوس مغلوب شده بودند. سرمربی بارسلونا در مقایسه این شکست و تساوی امشب اظهار کرد: این دو بازی ربطی به هم ندارند. مالاگا با ۱۰ بازیکن در زمین خود بازی می کرد. در این شرایط ایجاد موقعیت گل سخت می‌شود. در نیمه دوم چون بازیکنان سرحال‌تر هستند، این کار سخت‌تر است. بازیکنان و هوادارانم را تحسین می‌کنم. تا پایان برای باز کردن دروازه حریف تلاش کردند. همچون یک تیم بازی کردند و تنها می‌توانم به بازیکنانم تبریک بگویم. از حریف برتر بودیم اما وقتی گلی به ثمر نرسانید، پیروز نمی‌شوید. نباید چنین امتیازهایی را از دست بدهیم.

جرارد پیکه، پس از مدت‌ها دوری از میادین امشب برای بارسلونا بازی کرد. انریکه در این رابطه گفت: بازگشت پیکه اتفاق مثبتی است. او یکی از بازیکنان مهم تیم است و می‌تواند موقعیت گل ایجاد کند.

لیونل مسی این دیدار را به خاطر داشتن حالت تهوع از دست داد. سرمربی بارسلونا در مورد وضعیت مهاجم آرژانتینی خود اظهار کرد: بدون مسی شکست خوردیم، با سوارس پیروز شدیم. بدون مسی بدون سوارس… یک تیم عناوین را فتح می‌کند. مسی باید در شرایط خیلی بدی قرار داشته باشد که یک بازی را از دست بدهد اما مشکل او حاد نیست و به زودی در شرایط بازی قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت