پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26148 1 آذر 1395 ساعت [ 0:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لام : ثابت شد رقابت در بوندسلیگا چه قدر نزدیک است

تیم فوتبال بایرن مونیخ با شکست در مقابل دورتموند، رقیب دیرینه اش، سه امتیاز با تیم لایپزیک صدرنشین بودس لیگا فاصله گرفت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، لام با اشاره به اینکه رقابت سخت این فصلشان در بوندس لیگا بیشتر از همیشه ارزش کار یوپ هاینکس و پپ گواردیولا را نشان می […]

تیم فوتبال بایرن مونیخ با شکست در مقابل دورتموند، رقیب دیرینه اش، سه امتیاز با تیم لایپزیک صدرنشین بودس لیگا فاصله گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، لام با اشاره به اینکه رقابت سخت این فصلشان در بوندس لیگا بیشتر از همیشه ارزش کار یوپ هاینکس و پپ گواردیولا را نشان می دهد اظهار داشت:

بازی بدی ارائه نکردیم و نسبتا خوب ظاهر شدیم. گل زودهنگامی دریافت کردیم و کمی طول کشید تا خودمان را در زمین پیدا کنیم. با این حال نتوانستیم از فرصت های زیادی که خلق کردیم استفاده کنیم و نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود:

در سال های اخیر بارها گفته ام و کسی این حرف را باور نمی کند که صدرنشینی برای این مدت طولانی در بوندس لیگا کار آسانی نیست و کاری که ما انجام دادیم نشان از قدرت تیمی ما داشته است. حالا دشواری لیگ ما به خوبی مشخص شده است. ما پس از ۳۹ هفته صدرنشینی جایگاهمان را از دست دادیم و این کار آسانی نیست.

لام ادامه داد:

پیش از بازی توجه ای به جدول نداشتیم و تمرکز کاملی بر بازی و پیروزی در آن داشتیم. اما فکر می کنم الان زمان آن است که به جدول نگاه کنیم و برای رسیدن به صدر تلاش کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت