خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رانیری: لسترسیتی هنوز هم خاص است

رانیری: لسترسیتی هنوز هم خاص است

کلودیو رانیری، سرمربی لسترسیتی معتقد است تیمش هنوز در افسانه و رویا به سر می‌برد و حالا هدفشان قطعی کردن صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان است.

سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، لسترسیتی که این روز‌ها در لیگ برتر شرایط خوبی ندارد، پس از شکست مقابل واتفورد، حالا باید در لیگ قهرمانان به مصاف بروژ بلژیک برود. دیداری که در آن، تنها یک تساوی برای صعود لستر کفایت خواهد کرد. وی درمورد اینکه آیا حضور در لیگ قهرمانان، تمرکز شاگردانش را گرفته است گفت:

فکر نمی‌کنم این‌طور باشد. ما از این رقابت‌ها لذت می‌بریم. اگر بازی ما مقابل واتفورد و پورتو و کوپنهاگن را نگاه کنید، ذهنیت و سبک بازی ما یکسان است. تفاوت این است که در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی می‌شویم اما در دیگر بازی‌ها نه. هدف ما این است که در بازی فردا پیروز شویم و پس از آن با تمرکز بر لیگ برتر، شرایطمان را بهبود ببخشیم.

وی در مورد شرایط تیمش گفت:

همه ما باید سخت‌تر از قبل کار کنیم. ما تیمی قدرتمند داریم و می‌دانیم که باید تلاش کنیم. فعلا این فرصت را خواهیم داشت تا صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان را قطعی کنیم. رویای ما کماکان ادامه دارد. فصل گذشته یک دستاورد خارق‌العاده داشتیم و این فصل نیز در همان مسیر هستیم.

گفتنی است لسترسیتی در گروه خود در لیگ قهرمانان صدرنشین است و سه شنبه شب در خانه و برای قطعی شدن صعودش به مصاف بروژ بلژیک خواهد رفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *