کد خبر : 26223 2 آذر 1395 ساعت [ 12:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : میختاریان هنوز برای بازی های بزرگ مناسب نیست

علیرغم انتقال پرهزینه هافبک ارمنی منچستر یونایتد در فصل تابستان، این بازیکن همچنان در ترکیب ثابت شاگردان ژوزه مورینیو غایب است. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، ژوزه مورینیو سرمربی شیاطین سرخ می گوید هنری مخیتاریان هنوز برای حضور در دیدارهای بزرگ آماده نیست و نمی تواند در بازی های مهم در ترکیب این […]

علیرغم انتقال پرهزینه هافبک ارمنی منچستر یونایتد در فصل تابستان، این بازیکن همچنان در ترکیب ثابت شاگردان ژوزه مورینیو غایب است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، ژوزه مورینیو سرمربی شیاطین سرخ می گوید هنری مخیتاریان هنوز برای حضور در دیدارهای بزرگ آماده نیست و نمی تواند در بازی های مهم در ترکیب این تیم حضور یابد. به همین دلیل از وجود مخیتاریان در بازی با آرسنال استفاده نکرده است.

بهترین بازیکن سال گذشته بوندسلیگا هنوز نتوانسته در ترکیب تیم جدید خود موفق بوده و به عنوان بازیکن اصلی به میدان برود. هنریک مخیتاریان ملی پوش ارمنستانی باشگاه منچستر یونایتد پس از دربی منچستر برابر منچستر سیتی، تنها در یک دیدار برای منچستر یونایتد به میدان رفته است. ژوزه مورینیو در مورد عدم حضور مخیتاریان در ترکیب تیم فوتبال منچستر یونایتد در دیدار برابر آرسنال به سایت fourfourtwo گفت:

من به خود او هم گفتم. بازی با آرسنال بازی نیست که او بخواهد در آن شرکت کند. من به بازی هایی فکر می کنم که او می تواند از ابتدا برای تیم بازی کند یا حداقل بتواند از ابتدای نیمه دوم در ترکیب تیم حضور داشته باشد. او باید فشار کمتری را تحمل کند و شرایط بهتری برای بازی داشته باشد تا بتواند کیفیت های خاص خود را نشان دهد. او کم کم به شرایط آمادگی نزدیک می شود. امروز هم به او گفتم که احتمالاً در بازی برابر فاینورد به میدان برود. و او هم تلاش خود را می کند. البته مشخص است که او از این مسئله خوشحال نیست اما تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا این کار را انجام دهد و بتواند هر چه زودتر در ترکیب تیم حضور داشته باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت