خانه / اخبار فوتبال ایران / شکایت جیووا از ایران به جریان افتاد
givova

شکایت جیووا از ایران به جریان افتاد

س از مناقشه فدراسیون فوتبال و شرکت جیووا شکایت این شرکت ایتالیایی از این فدراسیون رسما به جریان افتاده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، رییس فدراسیون فوتبال چندی پیش از آغاز مزایده و مذاکره برای انتخاب اسپانسر جدید برای البسه تیم‌های ملی فوتبال ایران خبر داد و گفت: برای سال آینده تیم ملی دیگر اقدام به خرید البسه نمی‌کند.

این موضوع در حالی است که فدراسیون در حال حاضر قراردادی را با شرکت البسه ورزشی جیووا ایتالیا دارد و به جز تیم ملی بزرگسالان که از البسه خریداری شده از آدیداس استفاده می‌کند، سایر رده‌های ملی مانند فوتسال و فوتبال ساحلی از پوشاک شرکت ایتالیایی بهره می‌برند.

از طرفی استفاده فدراسیون فوتبال از پوشاک آدیداس برای تیم ملی بزرگسالان با وجود قرارداد با جیووا، به یک مناقشه بین دو طرف تبدیل شده است. از یک طرف جیووا فدراسیون فوتبال را متهم به تخطی از بندهای این قرارداد و پرداخت جریمه مالی سنگین می‌کند و از سوی دیگر تاج و همکارانش در فدراسیون، خودشان را مبرا از تخلف می‌دانند و به اتهام زدن نسبت به جیووا می‌پردازند.

با این وجود، طبق اعلام نمایندگان شرکت ایتالیایی، شکایت آنها در دادگاه سوییس از فدراسیون فوتبال به جریان افتاد و هر دو طرف مدارک و مستندات خود را ارائه کرده‌اند، اما هنوز دادگاه به مرحله دادرسی نرسیده است.

علی‌رغم به جریان افتادن شکایت، فدراسیون فوتبال، درخشان رییس فعلی فدراسیون جودو و رییس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال را که در دوره او قرارداد با جیووا منعقد شده را مامور حل و فصل این مشکل کرده است.

نکته قابل ذکر درباره جیووا این است که مسوولان این شرکت در ازای پوشیدن البسه این شرکت توسط همه رده‌های سنی و به ویژه تیم ملی بزرگسالان حاضر به باز پس گرفتن شکایت هستند، اما باید دید که آیا تیم ملی بزرگسالان بار دیگر از این البسه استفاده می‌کند و یا دو طرف کماکان به مناقشه خود ادامه خواهند داد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *