خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / روزنامه کاتالانی : مسی با داشتن پیشنهاد نجومی یک تیم برای جدایی وسوسه شده است
messi

روزنامه کاتالانی : مسی با داشتن پیشنهاد نجومی یک تیم برای جدایی وسوسه شده است

یک باشگاه ناشناس به ستاره آرژانتینی بارسلونا پیشنهادی داده که ممکن است او را برای ترک آبی‌و اناری‌پوشان کاتالونیا وسوسه کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که امتناع لیونل مسی از مذاکره با باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد فعلی‌اش جنجال‌ساز و مسبب شکل‌گیری شایعاتی درباره احتمال پیوستن او به منچسترسیتی شده، اکنون شایعه دیگری درباره او شکل گرفته است.

به گزارش نشریه ‌موندو دپورتیوو یک باشگاه که نامش فاش نشده به مسی 100 میلیون یورو پیشنهاد داده که قراردادش را با باشگاه بارسلونا تمدید نکند، قراردادی که ماه ژوئن سال 2018 به پایان می‌رسد و مسی با وجود تلاش بارسا هنوز تمایلی برای تمدید آن نشان نداده است.

اگرچه نشریه موندودپورتیوو اشاره‌ای به نام باشگاه مذکور نکرده اما همچنان تصور می‌شود منچسترسیتی تحت هدایت پپ گواردیولا آن باشگاهی باشد که از پس هزینه نجومی جدا کردن مسی از بارسلونا برمی‌آید.

انتشار گزارش موندو دپورتیوو دو روز پس ادعایی صورت گرفته که نشریات بریتانیایی عنوان کردند و نوشتند منچسترسیتی در حال آماده کردن پیشنهاد پرزرق و برق برای ارائه به مسی است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *