کد خبر : 26244 2 آذر 1395 ساعت [ 21:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح جدید لباس پرسپولیس برای ادامه مسابقات لیگ برتر رونمایی شد

 از لباس جدید پرسپولیس برای ادامه مسابقات لیگ برتر رونمایی شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار وبسایت نود، بعد از قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با برند جیووا که از ابتدای فصل جاری تهیه البسه سرخپوشان را برعهده داشت، باشگاه پرسپولیس برند اسپانیایی جوما را جایگزین جیووا کرد و طبق قرارداد دو طرف، معین شد پرسپولیس در […]

 از لباس جدید پرسپولیس برای ادامه مسابقات لیگ برتر رونمایی شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار وبسایت نود، بعد از قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با برند جیووا که از ابتدای فصل جاری تهیه البسه سرخپوشان را برعهده داشت، باشگاه پرسپولیس برند اسپانیایی جوما را جایگزین جیووا کرد و طبق قرارداد دو طرف، معین شد پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ و همچنین لیگ قهرمانان آسیا، با البسه برند جوما در مسابقات حاضر شود.

در همین رابطه شرکت جوما نیز لباس اول پرسپولیس برای ادامه مسابقات لیگ را طراحی و به این باشگاه ارائه کرد و قرار است شاگردان برانکو از بازی روز پنجشنبه در هفته یازدهم لیگ برتر که در ورزشگاه شهر قدس و مقابل پیکان برگزار خواهد شد، با لباس‌های جدید خود به میدان بروند. ضمن اینکه قرار است جوما برای بازی دربی برگشت و همچنین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز دو طرح مخصوص را برای پرسپولیس طراحی و ارائه کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت