خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / علی دایی : بازی سختی با سایپا داریم
ali daei 2

علی دایی : بازی سختی با سایپا داریم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: مقابل سایپا بازی راحتی پیش رو نداریم اما دنبال این هستیم که در یک بازی خوب سه امتیاز را کسب کنیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپا گفت: قبل از هرچیز لازم می‌دانم به شما خبرنگاران خسته نباشید گفته و آرزو می‌کنم عزاداری‌های‌تان در ایام محرم و صفر مورد قبول حق تعالی واقع شده باشد. متأسفانه روز گذشته ما یکی از عاشقان واقعی امام حسین (ع) و یارانش را از دست دادیم و من لازم می‌دانم درگذشت مرحوم سلیم موذن زاده و همچنین آیت الله اردبیلی را به همه تسلیت بگویم.

وی افزود: همچنین به رضا حقیقی بابت از دست دادن پدرش تسلیت می‌گویم. همچنین یک تسلیت به محمدامین آرام طبع می‌گویم بابت از دست دادن عمویش.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: ما فردا بازی خیلی حساسی مقابل سایپا داریم، تیم حریف از مربی بزرگی همچون حسین فرکی که استاد من بوده و زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیده است، استفاده می‌کند. قطعاً ما بازی راحتی پیش رو نداریم اما دنبال این هستیم که در یک بازی خوب سه امتیاز را کسب کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *