پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26284 3 آذر 1395 ساعت [ 14:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نارضایتی توخل از عملکرد دورتموندی ها با وجود بر پر گل

سرمربی تیم فوتبال بورسیا دورتموند با وجود جشنواره گلی که شاگردانش در خانه برابر لژیا ورشو به راه انداختند از عملکرد آنها ناراضی بود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بورسیا دورتموند شب گذشته (سه‌شنبه) در پرگل‌ترین بازی تاریخ مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، مهیمانش لژیا ورشو را با نتیجه عجیب 8 بر […]

سرمربی تیم فوتبال بورسیا دورتموند با وجود جشنواره گلی که شاگردانش در خانه برابر لژیا ورشو به راه انداختند از عملکرد آنها ناراضی بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بورسیا دورتموند شب گذشته (سه‌شنبه) در پرگل‌ترین بازی تاریخ مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، مهیمانش لژیا ورشو را با نتیجه عجیب 8 بر 4 شکست داد اما با وجود این پیروزی، توماس توخل، سرمربی زردپوشان وستفالن از عملکرد شاگردانش کاملاً راضی نبود.

در این بازی که در آن مارکو رویس، هافبک دورتموند پس از سپری کردن دوران ریکاوری‌اش برای اولین بار در ترکیب اصلی به میدان رفت و هت‌تریک هم کرد. این پیروزی دورتموندی که صعودش در مرحله قبل مسجل شده بود را 13 امتیازی کرد و با 2 امتیاز فاصله نسبت به رئال‌مادرید رده دومی، در صدر جدول نگه داشت.

توخل در پایان بازی به سایت باشگاه دورتموند گفت: ظاهراً تا الان چنین نتیجه‌ای رقم نخورده بود پس تحلیل آنچه در بازی گذشت سخت است. این یک بازی ورای واقعیت بود. من پیش از هرگز چیزی شبیه این بازی ندیده بودم. ما در خط دفاعی‌مان فضاهای زیادی را خالی گذاشته بودیم و به همین دلیل هم واقعاً به دردسر افتادیم. ما مرتکب اشتباهات فراوانی شدیم البته در نهایت توانستیم بازی را ببریم. من برای رومن وایدنفلر (دروازه‌بان دورتموند) متأسفم. من باید اشتباهاتی که در این بازی مرتکب شدیم را برطرف کنم.

اگرچه عملکرد خط دفاعی دورتموند توخل را نگران کرد اما او از بازگشت مقتدرانه رویس به میادین روحیه گرفت. او درباره عملکرد هافبک ملی‌پوش تیمش که از انتهای فصل گذشته به دلیل مصدومیت کشاله ران بازی نکرده بود، اظهار داشت: اینکه مارکو این چنین عالی بازی کرد، فوق‌العاده بود. بازی آنقدرها سنگین نبود که من بخواهم او را تعویض کنم. ما مجبور شدیم مدت زمان زیادی صبر کنیم تا او برگردد اما بازگشتش حیرت‌آور بود.

آخرین بازی دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دو هفته دیگر در خانه رئال‌مادرید است که آن بازی تعیین کننده برنده گروه F‌ خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت