پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26287 3 آذر 1395 ساعت [ 14:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دوری وینسنت کمپانی از میادین شاید چند هفته باشد

سرمربی آبی‌پوشان شهر منچستر از احتمال غیبت کاپیتان بلژیکی تیمش در چند هفته پیش رو خبر داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا اعلام کرد مصدومیت جدید وینسنت کمپانی او را برای چند هفته دور از میادین خواهد کرد. مدافع میانی بلژیکی من‌سیتی در بازی شنبه شب تیمش در خانه کریستال پالاس زمانی […]

سرمربی آبی‌پوشان شهر منچستر از احتمال غیبت کاپیتان بلژیکی تیمش در چند هفته پیش رو خبر داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا اعلام کرد مصدومیت جدید وینسنت کمپانی او را برای چند هفته دور از میادین خواهد کرد. مدافع میانی بلژیکی من‌سیتی در بازی شنبه شب تیمش در خانه کریستال پالاس زمانی که برای دفع یک خطر هوایی بلند شد، فرود بدی روی زانویش داشت و این قبل از آن بود که پای هم‌تیمی‌اش کلودیو براوو هم به سر او بر خورده و برای لحظاتی او را گیج کند. کمپانی در نهایت در دقیقه 38 مجبور به ترک میدان شد و این در حالی بود که او بعد از هفت ماه برای اولین بار در لیگ برتر انگلیس در ترکیب اصلی من‌سیتی قرار می‌گرفت.

پپ گواردیولا در کنفرانس خبری قبل از بازی تیمش برابر بورسیا مونشن‌‌گلادباخ گفت: زانوی کمپانی آسیب دیده است و احتمال دارد او چند هفته خانه‌نشین شود. پزشک تیم به من گفت چند هفته اما زمان بازگشت او هنوز دقیقاً مشخص نیست.کمپانی ناراحت است اما پزشکان تیم کارشان را بلدند. او به اسپانیا می‌رود تا ریکاوری‌اش را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

گواردیولا که تیمش امشب در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بورسیا مونشن‌گلادباخ می‌رود، در پاسخ به این سؤال که آیا کمپانی می‌تواند در مرحله حذفی لیگ قهرمانان برای منچسترسیتی به میدان برود، گفت: الان زمان مناسبی برای حرف زدن درباره این موضوع نیست. اول باید صعود کنیم.

کمپانی 30 ساله ماه می سال گذشته در جریان باخت تیمش برابر رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان مصدوم شد. او ماه سپتامبر به میادین برگشت تا در جام اتحادیه برابر سوانزی بازی کند، اما قبل از پایان همان بازی دوباره از ناحیه کشاله ران مصدوم شد و میدان را ترک کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت