خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رانیری: صعودمان به عنوان تیم اول گروه باورنکردنی است

رانیری: صعودمان به عنوان تیم اول گروه باورنکردنی است

سرمربی ایتالیایی لسترسیتی صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را باورنکردنی توصیف کرد هرچند گفت که دغدغه وضعیت تیمش در لیگ برتر انگلیس را دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کلودیو رانیری پس از پیروزی 2 بر یک تیمش در خانه برابر بروژ بلژیک که صعود قهرمان فصل گذشته لیگ برتر به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را آن هم به عنوان تیم اول مسجل کرد، گفت که بعد از این تمرکزش روی لیگ برتر خواهد بود، جایی که وضعیت تیمش چندان جالب نیست و به دلیل دریافت 20 گل در 12 بازی و کسب تنها یک پیروزی از ابتدای ماه اکتبر، تنها دو امتیاز با منطقه سقوط جدول فاصله دارد.

رانیری در پایان بازی به خبرنگاران گفت: این باور نکردنی است. ما صدرنشین گروه‌مان هستیم. واقعاً خوشحالم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. برای مدیر باشگاه، هواداران و همه خوشحالم. یک سفر دیگر… این باورنکردنی است. صدرنشینی در گروه‌مان بسیار مهم است اما الان باید تمام فکر و ذهن‌مان را روی لیگ برتر قرار دهیم. باید بازیکنانم را برای لیگ برتر آماده کنم.

سرمربی روباه‌ها تأکید کرد: در مرحله بعد با هر تیمی که روبه‌رو شویم تیمی فوق‌العاده خواهد بود اما الان ما باید به لیگ برتر برگردیم و همان عملکردی که در این بازی داشتیم را در آن بازی‌ها هم تکرار کنیم. فقط امیدوارم در شرایطی خوب وارد مرحله یک هشتم نهایی شویم. این خیلی مهم است. اسم و رسم تیمی که روبه‌روی‌مان قرار می‌گیرد مهم نیست. ما تا همین جا هم یک افسانه دیگر ساخته‌ایم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *