پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26294 3 آذر 1395 ساعت [ 17:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

2 سال محکومیت زندان برای دادگاه نیمار اعلام شد

دادستان اسپانیا اعلام کرد ستاره برزیلی بارسلونا در ارتباط با پرونده فساد مالی باید دو سال زندانی شود. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، نیمار برزیلی در سال ۲۰۱۳ از باشگاه سانتوس برزیل به بارسلونای اسپانیا پیوست اما پس از آن به علت پنهان کاری مالیاتی درگیر پرونده ای شد که دادستان اسپانیا دادخواست […]

دادستان اسپانیا اعلام کرد ستاره برزیلی بارسلونا در ارتباط با پرونده فساد مالی باید دو سال زندانی شود.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، نیمار برزیلی در سال ۲۰۱۳ از باشگاه سانتوس برزیل به بارسلونای اسپانیا پیوست اما پس از آن به علت پنهان کاری مالیاتی درگیر پرونده ای شد که دادستان اسپانیا دادخواست جدیدی برای این بازیکن برجسته برزیلی اعلام کرد.

همچنین قاضی اسپانیایی در ادامه، درخواست پنج سال زندانی برای ساندرو روسل و جریمه هشت و نیم میلیون یورویی را برای مدیر سابق بارسلونا داشته است. به علاوه، جرایم در نظر گرفته شده برای ماریا بارتومئو را تعلیق کرد.

روند پیگیری فرار مالیاتی نیمار از زمانی آغاز شد که شرکت سرمایه گذاری برزیلی DIS که ۴۰ درصد از سهام انتقال نیمار برزیلی را بر عهده داشت، مبلغ این قرارداد را کمتر از هزینه واقعی آن اعلام کرد تا بدینوسیله مالیات کمتری پرداخت کند. به دنبال این مسئله، و از سال ۲۰۱۳ بود که باشگاه اسپانیایی هم درگیر این مسئله شد. پس از این فرار مالیاتی، روسل از سمت خود در بارسلونا استعفا داد، اما روند دادگاه از سال ۲۰۱۴ با فراخواندن نیمار، روسل، بارتومئو و پدر نیمار شکل جدی تری به خود گرفت و این بازیکن بارسلونا بیشتر با این پرونده درگیر شد. پیشتر باشگاه بارسلونا در ارتباط با پرونده دیگری مجبور به پرداخت پنج و نیم میلیون یورو جریمه نقدی به دستگاه قضایی اسپانیا شده بود. بارسلونا چند ماه پیش به دنبال آن بود تا روند پیگیری این پرونده از سوی مقامات قضایی اسپانیا را متوقف سازد، اما دادستان اسپانیا به قاضی این پرونده دستور پیگیری و ادامه فعالیت های تحقیق و تفحص روی پرونده را داد که در نهایت حکم بدوی آن در دادگاه صادر شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت