پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26308 3 آذر 1395 ساعت [ 22:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روستوف 3 – 2 بایرن مونیخ ،شگفتی سازی تاریخی با درخشش سردار ازمون

 از دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا روستوف میزبان بایرن مونیخ بود. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، روستوف در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد و با نتیجه ۳-۲ این تیم را شکست داد. با این نتیجه روستوف ۴ امتیازی شد و شانسش برای رسیدن به لیگ اروپا بیشتر […]

 از دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا روستوف میزبان بایرن مونیخ بود.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، روستوف در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد و با نتیجه ۳-۲ این تیم را شکست داد. با این نتیجه روستوف ۴ امتیازی شد و شانسش برای رسیدن به لیگ اروپا بیشتر شد. بایرن مونیخ هم با این نتیجه ۹ امتیازی باقی ماند و دوم شدنش در مرحله گروهی قطعی شد.

نیمه اول بازی با برتری بایرن مونیخ همراه بود اما بازیکنان این تیم تا دقیقه ۳۰ موفق نشدند موقعیت جدی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در آن سوی تک موقعیت روستوف را اولرایش از آزمون گرفت. سرانجام دقیقه ۳۵ بایرن مونیخ موفق شد به گل برسد اما در لحظات پایانی نیمه اول سردار آزمون موفق شد این گل را جبران کند.

نیمه دوم را روستوف بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل دوم دست یافتند. برتری روستوف زیاد طول نکشید و بایرن مونیخ توسط برنات گل مساوی را به ثمر رساند. در ادامه بازی احساسی روستوف بهتر جواب داد و گل سوم این تیم هم به ثمر رسید. بعد از به ثمر رسیدن گل سوم روستوف، بازیکنان بایرن مونیخ بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند اما حملات این تیم برای زدن گل سوم چندان جدی نبود.

در لحظات پایانی بازی سعید عزت الهی دیگر بازیکن ایرانی روستوف هم برای دقایقی شانس حضور در زمین را پیدا کرد.


شرح گل ها

دقیقه ۳۵ (کوستا ۰-۱)

 ارسال کوتاه سانچز به مقابل دروازه با دفع ناقص مدافع روستوف همراه بود و کوستا به ضربه ای دقیق و زیبا از درون محوطه گل اول بازی را به ثمر رساند.

دقیقه ۴۴ (آزمون ۱-۱): روی پاس اشتباه کوستا، پولوز در میانه میدان صاحب توپ شد و پاس او در موقعیتی مناسب به سردار رسید و مهاجم ایرانی روستوف پس از سر توپ زدن و جاگذاشتن بواتنگ با ضربه بغل پایی مطمئن گل مساوی تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۵۰ (پولوز ۲-۱): بواتنگ مرتکب خطای پنالتی شد و پولوز توپ را در خلاف جهت حرکت اولرایش به گل دوم روستوف تبدیل کرد.
دقیقه ۵۲ (برنات ۲-۲): پاس ریبری درون محوطه به برنات رسید و ضربه محکم او از زاویه بسته به طاق دروازه روستوف چسبید.
دقیقه ۶۷ (نوبوآ ۳-۲): خطای اعلام شده پشت محوطه جریمه بایرن مونیخ با ضربه آزاد زیبای هافبک اکوادوری روستوف تبدیل به گل سوم تیم روسی شد.


 ترکیب دو تیم و آمار بازی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت