خانه / اخبار فوتبال ایران / قلعه نوعی : ورزشگاه یادگار یک ماه دیگر زمان می خواهد

قلعه نوعی : ورزشگاه یادگار یک ماه دیگر زمان می خواهد

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه عده ای به دنبال افتتاح طرح‌های نیمه تمام هستند، گفت: زمین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برای رسیدن به شرایط ایده‌آل یک ماه دیگر زمان می‌خواهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی درباره آخرین وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و نامشخص بودن محل بازی با تیم صبای قم، گفت: شما می دانید زبان قلعه نویی تلخ است اما همیشه واقعیت را می گوید. الان هم باید حقایقی را درباره این ورزشگاه مطرح کنم.

وی افزود: پیمانکار این ورزشگاه قبلاً امتحانش را با کارهای خوبش در ورزشگاه هایی مثل نقش جهان، مشهد و دهکده المپیک پس داده بود ولی اینجا در تبریز یکسری داستان هایی پیش آمد که چمن اصلی را نیاوردند. همین مصادف شد با سرمای تبریز و تداخل کاری تا این مشکل پیش بیاید.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: این هنر ایرانی است و در نهایت با پیگیری هایی که صورت گرفت، یک چمن دیگر را آوردند. من خودم ۱۲ سال شهرداریچی بودم و حتی در سفرم به هامبورگ آلمان، تعویض چمن را دیده بودم. برای همین اگر بخواهیم با نگاه بیت المال به این ماجرا نگاه کنیم، باید یک ماه دیگر به چمن ورزشگاه یادگار زمان داده شود.

قلعه نویی با بیان اینکه چمن یادگار یک ماه دیگر ایده آل می شود، ادامه داد: متاسفانه بعضی از مسئولان می خواهند طرح های نیمه تمام را افتتاح کنند. این اتفاق در سال های گذشته هم رخ داده است. حتی نزدیک به ۳،۴ هزار طرح هم که در حد ۲۰ درصد بوده است، افتتاح شده است.

وی یادآور شد: در بحث ورزشگاه یادگار اگر بخواهیم منافع عمومی را در نظر بگیریم و به فکر بیت المال باشیم باید یک ماه دیگر به این چمن فرصت بدهیم. هرچند من دارم از این ماجرا ضرر می کنم. اگر ما در یادگار بازی کنیم بالای ۴۰ هزار تماشاگر برای تشویق ما می آیند، ولی چون باید خدا را در نظر بگیریم، بهتر است بگذاریم بازی های ما در نیم فصل دوم در یادگار برگزار شود.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه تمام مسئولان نهایت تلاش خود را برای ترمیم زودهنگام ورزشگاه یادگار به کار برده اند، گفت: این هنر مسئولان و پیمانکار بود که چمن را از یک جای دیگر آوردند. حالا هم نظر من این است که استفاده مجدد از ورزشگاه یادگار به نیم فصل دوم موکول شود تا کیفیت زمین افزایش یابد.

قلعه نویی تاکید کرد: یک سری از شهرها هست که استادیوم ساخته اند ولی این استادیوم ها بلااستفاده مانده و نابود شده اند. اما یک سری از شهرها هم که فوتبال خیز است، استادیوم ندارد. ما در بحث ساخت استادیوم ها کار کارشناسی نکرده ایم.

وی در پایان با اشاره به جشن تولدی که بازیکن تراکتورسازی چند روز پیش برایش گرفتند، گفت: دو شب پیش مراسمی را برای من گرفتند که خودم از آن بی خبر بودم. آنجا فهمیدم که آدم ثروتمندی هستم. بازیکنانم و اعضای تیم تراکتورسازی به من لطف داشتند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *