خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / خوشحالی گواردیولا از نخوردن به بایرن مونیخ در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا

خوشحالی گواردیولا از نخوردن به بایرن مونیخ در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا

سرمربی من‌سیتی از اینکه تیمش مجبور نیست در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با بایرن مونیخ روبه‌رو شود، ابراز خوشحالی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) با تساوی یک – یک در خانه بورسیا مونشن‌گلادباخ صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را قطعی کردند، در کنفرانس خبری گفت: باید در اروپا بهتر از چیزی که هستیم، بشویم که به اعتقاد من این کار شدنی است. ما جواز حضور در دور بعد را گرفتیم و از این بابت خوشحالم. می‌دانیم که در اروپا مقابل هر تیمی که بازی کنیم، ممکن است به دردسر بیفتیم، اما من‌سیتی در حال پیشرفت است.

بایرن مونیخ شب گذشته با نتیجه 3 بر 2 مغلوب روستوف شد تا اختلافش با اتلتیکومادرید، صدرنشین گروه D لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا به شش امتیاز افزایش پیدا کند و به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کند. به این ترتیب در مرحله یک هشتم نهایی گواردیولا با من‌سیتی به تیم پیشین خود نخواهد خورد.

وی در ادامه اظهار داشت: در مرحله حذفی تمامی تیم‌ها واقعاً حریفی دشوار هستند.  تیمی هم که در مرحله بعد به بایرن بخورد، به دردسر خواهد افتاد. خوشحالم که با باواریایی‌ها روبه‌رو نخواهیم شد، اما تمامی تیم‌های راه یافته به دور بعد قوی خواهند بود، بنابراین منتظر قرعه‌کشی خواهیم بود تا ببینیم حریف‌مان چه تیمی خواهد شد.

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی تصریح کرد: پس از قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان هم می‌دانستیم که کار سختی در پیش داریم. می‌دانستم که بورسیا مونشن‌گلادباح چه تیم خوبی است و در کنارش ما سلتیک، یکی از بهترین تیم‌های اروپا را در گروه کنار خود داشتیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *