خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / زلاتان : به رونی بی احترامی شده است
zlatan manutd

زلاتان : به رونی بی احترامی شده است

زلاتان معتقد است رونی مورد بی احترامی رسانه ها قرار گرفته است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در حالی که رونی در هفته های اخیر بارها مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته است، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی منچستر یونایتد با حمایت از کاپیتان شیاطین سرخ، عنوان کرده که رفتار رسانه ها در مورد رونی، نشانی از احترام به وی ندارد:

مردم صحبت می کنند، چیزی می نویسند. منظورم این است که من واقعاً نمی دانم چه پیش آمده است و صد درصد مطمئنم که رسانه ها حقیقتاً از کل ماجرا آگاه نیستند. رونی کسی است که مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد، زندگی او زیر ذره بین عموم و رسانه ها است، او کاپیتان تیم ملی و باشگاه است و همه دوست دارند در مورد او چیزی بگویند و بنویسند. اما تصورم این است که در انتقادها از او، نشانی از احترام وجود ندارد. همه چیز در مورد او گفته شده، به جای این که به خاطر کارها و دستاوردهایش به رونی احترام گذاشته شود، این اتفاق افتاده است. فکر می کنم آن ها مبالغه می کنند.

در مورد خودم نیز همین شرایط برقرار است. من نگران آمار گل هایم نیستم. اگر موقعیت نمی ساختم یا فرصت به دست نمی آوردم، آن موقع نگران بودم، اما گل ها از راه خواهند رسید، من نگران نیستم. بیش از ۴۵۰ گل در دوران حرفه ایم به ثمر رسانده ام، پس این چیزی نیست که باعث نگرانیم شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *