پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26403 5 آذر 1395 ساعت [ 11:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی : رسانه ها داستان های خیالی می سازند

کاپیتان تیم فوتبال منچستریونایتد پاسخ رسانه‌هایی را که در چند وقت اخیر بارها از او انتقاد کرده‌اند، داد و شایعه بی‌انضباطی اخیرش را هم تکذیب کرد. سایت  تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی شب گذشته (پنجشنبه) در پیروزی 4 بر صفر منچستریونایتد برابر فاینورد در لیگ اروپا یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود، چون […]

کاپیتان تیم فوتبال منچستریونایتد پاسخ رسانه‌هایی را که در چند وقت اخیر بارها از او انتقاد کرده‌اند، داد و شایعه بی‌انضباطی اخیرش را هم تکذیب کرد.

سایت  تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی شب گذشته (پنجشنبه) در پیروزی 4 بر صفر منچستریونایتد برابر فاینورد در لیگ اروپا یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود، چون نه تنها یک گل زد بلکه یک گل هم برای خوان ماتا ساخت. او که در این بازی رکورد رود فن‌نیستلروی را برای ثبت بیشترین گل در رقابت‌های اروپایی در منچستریونایتد شکست، در پایان این بازی بار دیگر با سؤالات جنجالی خبرنگارانی مواجه شد که می‌خواستند از صحت و سقم شایعه اخیر مبنی بر حضور کاپیتان تیم ملی انگلیس در یک مراسم عروسی و نوشیدن مشروبات الکلی در آن مراسم، اطمینان حاصل کنند.

داستان جنجالی حضور رونی در مراسم عروسی به گزارشی مربوط می‌شود که نشریه سان چندی پیش منتشر کرد و رونی را در حالتی غیرعادی به دلیل افراط در مصرف مشروبات الکلی نشان می‌داد. سان ادعا کرد که رونی در هتل محل اقامت تیم ملی انگلیس در یک مراسم عروسی شرکت کرده است و در آن مراسم مشروبات الکلی مصرف کرده است. وین رونی اما دعای سان را کذب و آن را شرم‌آور دانست.

رونی در پاسخ به این سؤال که آیا موفقیتش در بازی برابر فاینورد به خاطر جنجال‌های اخیر، برای او خاص‌تر شده است، به شبکه BT Sport گفت: خیر من فکر می‌کنم که تمام این داستان‌ها را مردمی مانند خود شما خبرنگاران که دارید چنین سؤالی از من می‌پرسید، ساخته‌اند. من فکر می‌کنم که رسانه‌ها دارند از کاه کوه می‌سازند. من واقعاً می‌گویم که حتی پایم را هم در آن عروسی نگذاشته‌ام و اینکه شما بعد از چنین پیروزی ارزشمندی برای تیم ما هنوز دارید درباره آن موضوع حرف می‌زنید، شرم‌آور است.

رونی در ادامه از پیروزی قاطع تیمش برابر فاینورد که این تیم را در آستانه صعود به مرحله حدفی لیگ اروپا قرار داد ابراز خرسندی کرد و گفت: پیروزی مهمی کسب کردیم. خوشحالم که چهار گل زدیم. گل دوم را که زدیم کار حریف را یکسره کردیم. ما باید این کار را انجام می‌دادیم، چون وقتی نتیجه یک بر صفر است، هیچ چیز مشخص نیست. گلزنی برای منچستریونایتد حس فوق‌العاده‌ای دارد، بنابراین من راضی‌ام و مطمئنم که بازی‌های بهتر از این در انتظارمان هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت