کد خبر : 26411 5 آذر 1395 ساعت [ 17:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته یازدهم لیگ برتر ایران ، برد تراکتور و صعود به صدر جدول ، ششمین باخت پیاپی ماشین سازی

هفته یازدهم لیگ برتر با برد تراکتور و شکست ماشین سازی همراه بود. سایت تیفوسی : دیدار بین دو تیم پدیده خراسان و ماشین‌سازی تبریز از ساعت 14:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه ثامن مشهد پیگیری شد. در پایان این دیدار تیم پدیده موفق شد با تک گل معین عباسیان در دقیقه 21 مقابل میهمان خود […]

هفته یازدهم لیگ برتر با برد تراکتور و شکست ماشین سازی همراه بود.

سایت تیفوسی : دیدار بین دو تیم پدیده خراسان و ماشین‌سازی تبریز از ساعت 14:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه ثامن مشهد پیگیری شد.

در پایان این دیدار تیم پدیده موفق شد با تک گل معین عباسیان در دقیقه 21 مقابل میهمان خود به برتری برسد. این شکست ششمین باخت پیاپی شاگردان رسول خطیبی بود.

قضاوت این دیدار را  محمدرضا اکبریان به‌عهده داشت و به حامد پاکدل از تیم ماشین‌سازی کارت زرد نشان داد.

پدیده با این پیروزی به امتیاز 14 رسید و موقتاً به رتبه هفتم جدول صعود کرد و ماشین‌سازی هم شش امتیازی و در قعر جدول باقی ماند.

teractor-95

تراکتورسازی تبریز در ادامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر شانزدهم از ساعت 14:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه اختصاصی‌اش به مصاف صبای قم رفت که این دیدار با پیروزی 2 بر یک سرخپوشان تبریزی خاتمه یافت.

محمد ابراهیمی در دقیقه 54 و محمد ایرانپوریان در دقیقه 66 از روی نقطه پنالتی برای تراکتورسازی گلزنی کردند و تک گل صبا هم توسط احمد حسن‌زاده در دقیقه 71 به ثمر رسید.

تراکتورسازی با این پیروزی 23 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس به صدر جدول صعود کرد. صبای قم هم 9 امتیازی و در رده چهاردهم جدول باقی ماند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت