پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26413 5 آذر 1395 ساعت [ 17:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیمار: خدا مرا از این مخمصه نجات خواهد داد

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است مقطع بحرانی که سپری می‌کند خیلی دوام نخواهد داشت و جنجال‌ها درباره ماجرای قرارداد او با آبی‌و‌اناری‌ها سرانجام به پایان خواهد رسید. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال انتشار اخباری در رسانه‌های اسپانیایی مبنی براینکه نیمار 24 ساله ممکن است به دو سال حبس محکوم شود، […]

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است مقطع بحرانی که سپری می‌کند خیلی دوام نخواهد داشت و جنجال‌ها درباره ماجرای قرارداد او با آبی‌و‌اناری‌ها سرانجام به پایان خواهد رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال انتشار اخباری در رسانه‌های اسپانیایی مبنی براینکه نیمار 24 ساله ممکن است به دو سال حبس محکوم شود، او پستی در صفحه اینستاگرامش گذاشته تا نشان دهد که نگران رخ دادن چنین اتفاقی نیست.

نیمار 24 ساله متهم است 40 درصد از رقم مبلغ قرارداد انتقالش از سانتوس با بارسلونا را به شریک تجاری‌اش، گروه DIS برزیل نپرداخته است و به همین دلیل دادستان این پرونده برای او و پدرش که مدیر برنامه‌هایش نیز هست، دو سال حبس و 10 میلیون یورو جریمه نقدی درخواست کرده است. علاوه بر این دو، مادر مهاجم برزیلی بارسلونا نیز شریک جرم بوده و برای او نیز یک سال حبس و جریمه نقدی 10 میلیون یورویی تقاضا شده است.

مهاجم بارسلونا در واکنش به این اتفاق در صفحه اینستاگرامش نوشته است:«من همیشه می‌دانستم که افتادن نام بر سر زبان‌ها و معروف شدن مساوی است با جنجال، اختلاف، حسادت، چشم‌های شیطانی و تمام چیزهای بد. خدای من خدایی است که راه مرا روشن و مرا در مسیر خودش هدایت می‌کند».

نیمار در ادامه نوشته است: «می‌دانیم که تمام مبارزات مقابل شاهزادگان و قدرت‌های جهنمی است، اما ما به عنوان یک خانواده در کنار هم می‌توانیم در این مبارزه پیروز شویم. می‌دانیم که چیزهایی بیشتر از این در انتظارمان است، اما ما آماده‌ایم … ما خدا را داریم».

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت