خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / آنچلوتی : بواتنگ باید بهتر بازی کند
carlo ancheloti bayern

آنچلوتی : بواتنگ باید بهتر بازی کند

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها از عملکرد مدافع میانی آلمانی تیمش ابراز نارضایتی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، عملکرد ضعیف ژرومه بواتنگ در شکست 3 بر 2 بایرن مونیخ برابر روستوف در لیگ قهرمانان اروپا انتقاداتی را برای او به همراه داشت. پس از کارل هاینتس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، حالا سرمربی این تیم کارلو آنچلوتی هم تأکید کرده است که عملکرد مدافع میانی تیمش باید ارتقا پیدا کند.

رومنیگه پس از باخت باواریایی‌ها در روسیه با اشاره غیرمستقیم به فعالیت‌های تبلیغاتی مدافع ملی‌پوش تیمش آن را دلیلی برای کم شدن تمرکز او روی بازی‌اش دانست.

آنچلوتی هم در کنفرانس خبری پیش از بازی فرداشب (شنبه) باواریایی‌ها برابر بایرلورکوزن اظهار داشت: کاملاً مشخص است که باشگاه از نتایج تیم راضی نیست و اظهارات کارل هاینتس رومنیگه کاملاً قابل درک بود. ژروم بواتنگ می‌داند که باید بهتر از این‌ها کار کند و بازیکنان هم می‌دانند که می‌توانند بهتر از این بازی کنند. بواتنگ اینجا در زمین تمرینی ما بازیکنی تأثیرگذار و سختکوش است.

کارلتو سپس از بازیکنانش خواست که با کسب یک پیروزی قاطعانه برابر بایر‌لورکوزن، باخت هفته گذشته‌شان برابر روستوف را جبران کنند.

وی گفت: بازی فرداشب برای ما فرصتی فوق‌العاده جهت واکنش نشان دادن، ارائه عملکردی خوب و کسب پیروزی است. تاکتیک‌های ما کاملاً مشخص هستند، اما ما باید استراتژی‌ها‌ی‌مان را بهتر پیاده‌ کنیم. ما داریم به سختی روی این بخش کار می‌کنیم و برای بازی‌ها‌ به خوبی آماده می‌شویم. مشکل تیم ما ناآمادگی فیزیکی بازیکنان نیست، بلکه ما باید از نظر تاکتیکی و استراتژیکی عملکرد بهتری داشته باشیم. در بازی‌های اخیر به حریفان‌مان بیش از اندازه فرصت داده‌ایم و باید جلوی این روند را بگیریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *