خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / هوینس به سمت ریاست بایرن مونیخ بازگشت

هوینس به سمت ریاست بایرن مونیخ بازگشت

رئیس پیشین باشگاه بایرن مونیخ که به دلیل تخلف مالیاتی‌اش دو سال از فعالیت اجرایی در این باشگاه محروم بود، کار خود را به عنوان رئیس باواریایی‌ها از سر گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، همان‌طور که از قبل اعلام شده بود، اولی هوینس، ستاره پیشین فوتبال آلمان با تمام شدن دوره مجازاتش به خاطر تخلف مالیاتی دوباره به مسند ریاست باشگاه بایرن مونیخ برگشت.

هوینس سال 2014 به دلیل خودداری از پرداخت مبلغ واقعی مالیات باشگاه بایرن مونیخ به دو سال حبس محکوم شد که بخشی از آن را در زندان سپری کرد و بخشی دیگر از مجازاتش را در غالب امور عام‌المنفعه انجام داد.

هوینس 64 ساله اما با تمام شدن دوره مجازاتش دوباره برای ریاست باشگاه نامزد شد و شب گذشته (جمعه) نیز در مجمع سالانه باشگاه بایرن مونیخ بدون هیچ رقیبی و با رأی اکثر اعضا دوباره رئیس باواریایی‌ها شد و جای کارل هاینتس هاپفنر را گرفت.

وی در این مجمع به اعضای باشگاه بایرن مونیخ گفت: من مایلم از شما تشکر کنم و قول می‌دهم که شما را سرافکنده‌ نکنم. می‌خواهم حلقه اتصالی میان اعضا و باشگاه و بین هیئت ناظر و هیئت مدیره باشم. همچنین می‌‌خواهم اینجا به همه کارمندان، بازیکنان و مربیان خدمت کنم. من بی‌صبرانه منتظر کار کردن با اعضای باشگاه هستم. اگر در کنار هم بمانیم، حریفان کار آسانی برای غلبه بر ما نخواهند داشت.

هوینس افزود: راسن‌‌بال اشپورت لایپزیگ الان یک رقیب دیگر است که بعد از بورسیا دورتموند می‌تواند ما را به چالش بکشد. راستش را بخواهید در چند سال گذشته واقعاً تیمی نبوده که بتواند ما را خشمگین کند و به چالش بکشد. ما باید انگیزه‌مان را حفظ کنیم و این تمام چیزی است که می‌خواهم بگویم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *