کد خبر : 26455 6 آذر 1395 ساعت [ 10:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طالب لو : امیدوارم شگفتی ساز لیگ امسال باشیم

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است که این تیم در رقابت‌های فصل جاری شگفتی‌ساز لیگ شود. سایت تیفوسی وحید طالب‌لو در خصوص بازی با سپاهان و تساوی بر یک در زمین حریف به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: با اینکه هوا به‌شدت سرد بود، اما بازی خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم فرصت‌های […]

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است که این تیم در رقابت‌های فصل جاری شگفتی‌ساز لیگ شود.

سایت تیفوسی وحید طالب‌لو در خصوص بازی با سپاهان و تساوی بر یک در زمین حریف به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: با اینکه هوا به‌شدت سرد بود، اما بازی خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم فرصت‌های مناسبی برای گل زدن داشتند. هم فولاد و هم سپاهان می‌توانستند برنده بازی باشند، ولی در نهایت این مسابقه با مساوی به پایان رسید. گرفتن یک امتیاز در اصفهان برای تیم ما نتیجه خوبی بود.

وی درباره عملکرد خوبش در رقابت‌های امسال و مهار یک ضربه پنالتی مقابل سپاهان عنوان کرد: دوست دارم به فولاد کمک کنم و همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم. من یک دروازه‌بان هستم و باید برای گل نخوردن تلاش کنم. امیدوارم در بازی‌های آینده هم عملکرد تأثیرگذاری در فولاد داشته باشم. ما تیم خوبی داریم و همه تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم.

طالب‌لو در خصوص اینکه فولاد خوزستان دنبال چه جایگاهی در لیگ برتر است، اظهار داشت: فولاد امسال از لحاظ بازیکن و کادر فنی دچار تغییرات شد و تیم ما جوان‌تر شده است. این تیم نیاز به زمان دارد تا بتواند بیشتر خودش را نشان دهد و از طرفی حمایت هواداران فولاد هم بسیار مهم است. امیدوارم امسال طوری نتیجه بگیریم که شگفتی‌ساز لیگ برتر شویم.

دروازه‌بان فولاد درمورد اینکه کدام تیم در لیگ امسال شانس زیادی برای قهرمانی دارد، گفت: باید صبر کنیم و هنوز نمی‌توان از مدعیان قهرمانی اسم برد. وقتی نیم‌فصل اول تمام شود چهره مدعیان مشخص خواهد شد و راحت‌تر می‌توان در این خصوص صحبت کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت