zlatan manutd 2016/17

تمجید زلاتان از میختاریان

مهاجم سوئدی شیاطین سرخ نسبت به توانایی‌های هم‌تیمی ارمنی خود شکی ندارد اما معتقد است او باید از موقعیت‌های به دست آمده نهایت استفاده را ببرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هنریک مخیتاریان که در تابستان 2015 از بورسیا دورتموند به منچستریونایتد پیوست، در این فصل تنها در هفت بازی از رقابت‌های مختلف از جمله یک بازی لیگ برتری برای این این تیم به میدان رفته است. او در پیروزی 4 بر صفر پنجشنبه شب شیاطین سرخ برابر فاینورد در مرحله گروهی لیگ اروپا عملکرد تأثیرگذاری داشت.

زلاتان در تمجید از هم‌تیمی ارمنستانی خود به روزنامه «میرر» گفت: می‌دانم که میکی (لقب مخیتاریان) چطور بازیکنی است چون هر روز او را در تمرینات می‌بینم، بنابراین امیدوارم او به همه نشان دهد که چه توانایی‌هایی دارد و اعتماد به نفس لازم برای تداوم بخشیدن به آن را داشته باشد.

وی افزود: هنریک مصدوم بود، اما از زمانی که به شرایط بازی رسیده، خیلی سخت تمرین می‌کند و همچنان بازیکنی خیلی حرفه‌ای است، از این‌رو مخیتاریان حالا باید منتظر فرصت‌هایش باشد و وقتی فرصتی دست می‌دهد باید از آن نهایت استفاده را ببرد. البته این بسته به مربی دارد که چه کسی باید بازی کند چون اگر اشتباه نکنم 25 بازیکن داریم و در نهایت این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند.

بهترین فوتبالیست سوئد در سال 2016 در پایان صحبت‌هایش را اینطور جمع‌بندی کرد: میکی بازیکن باکیفیتی است درست مثل بازیکنان دیگر تیم، اما به هر حال این مورینیو است که تصمیم نهایی را می‌گیرد. همانطور که گفتم هنریک بعد از مصدومیت به تمرینات بازگشته و همانند بازیکنان دیگر خوب تمرین می‌کند

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *