سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / خداداد عزیزی :استقلال خوزستان از ما بهتر بود
khodadad setaregan davids

خداداد عزیزی :استقلال خوزستان از ما بهتر بود

مدیر فنی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت که همه کاره این تیم او بوده و تنها عنوان پستش مدیرفنی است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، خداداد عزیزی، درباره تساوی بدون گل سیاه‌جامگان مقابل استقلال خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی برای ما بود. در آنالیز استقلال خوزستان پی برده بودیم که آنها در خط حمله جزو بهترین‌های لیگ هستند. خیلی خوب توپ را حمل کرده و به خط حمله اضافه می‌شوند. با همه این تدابیر به اهواز رفتیم که در درجه اول نبازیم و اگر شانس هم پیدا کنیم در ضد حمله گل بزنیم.

وی در مورد اینکه قبول دارد سیاه‌جامگان در این دیدار کمی شانس آورد که توپ‌های استقلال خوزستان وارد دروازه نشد، گفت: آنها دقایق آخر بازی شانس گلزنی داشتند و با سهل‌انگاری خودشان موقعیت را از دست دادند. ضمن اینکه دروازه‌بان ما هم «سیو» خوبی داشت. آنها دو شانس گلزنی خوبی داشتند که دروازه‌بان ما به خوبی این موقعیت‌ها را گرفت. در مجموع حرف شما را می‌پذیرم و حریف بهتر از ما بازی کرد. من آدم منطقی هستم و دوست ندارم بگویم تیمم ۱۵ موقعیت گل داشت و حریف صاحب موقعیت نشد. باز هم تاکید می‌کنم که استقلال خوزستان بهتر از ما بازی کرد.

مدیرفنی سیاه‌جامگان در واکنش به این موضوع که به نظر می‌رسد همه کاره سیاه‌جامگان است و مانند سرمربی انجام فعالیت می‌کند، گفت: بله، تیم تحت هدایت خودم است. قرارداد من به عنوان مدیرفنی ثبت شده، اما شما فرض بگیرید که سرمربی هستم. بحث ما با آقایان عباسی این بود که تیم را تا نیم فصل جلو ببریم. آنها اعلام کردند که به عنوان سرمربی ورود نکنم تا سیبل نتایج بد نشوم. با این وجود حرف شما را می‌پذیرم که همه کاره هستم و طرف حساب همه با من است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *