خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین استقلال ،ریکاوری و صحبت های منصوریان
tamrine esteghlal 95

گزارش تمرین استقلال ،ریکاوری و صحبت های منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز چند دقیقه با شاگردانش صحبت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از تساوی دو بر دو مقابل گسترش فولاد تبریز از ساعت 12 امروز (شنبه) در زمین شماره دوی آزادی برگزار شد.

* علیرضا منصوریان قبل از آغاز تمرین به مدت 15 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست که دیدار روز قبل را فراموش کرده و با جدیت در تمرینات حضور پیدا کنند و برای بازی‌های آینده آماده شوند.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر استیو جونز به کارهای حرکات کششی و نرمشی پرداختند و سپس نفرات اصلی از ذخیره‌ها جدا شده و به مدت 15 دقیقه به نرم‌دوی دور زمین مشغول دویدن شدند. این بازیکنان زمین تمرین را ترک کرده و راهی استخر شدند، اما بازیکنان ذخیره زیر نظر منصوریان در دو گروه تقسیم شدند و به کارهای ترکیبی و کار با توپ روی آوردند. در ادامه تمرینات آبی‌پوشان به کارهای پرس و حفظ توپ پرداختند و سپس بازی در دروازه‌های کوچک را تجربه کردند.

* حمید بابازاده امروز در تمرینات گروهی بازیکنان حضور داشت و اشکان نامداری دروازه‌بانان تیم را تمرین می‌داد. همچنین مهدی رحمتی که همراه بازیکنان در تمرین ریکاوری حضور داشت، با سایر بازیکنان تمرینات اختصاصی کرد.

* خسرو حیدری آخرین بازیکنی بود که وارد زمین تمرین شد و برای دقایقی با منصوریان صحبت کرد. یعقوب کریمی نیز با لباس شخصی در تمرین حضور داشت و پس از چند دقیقه صحبت با سرمربی استقلال، محل تمرین را ترک کرد.

* کاوه رضایی، روزبه چشمی و میثم مجیدی غایبان امروز تمرین بودند.

* نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا در تمرین امروز حضور داشتند.

* علیرضا منصوریان امروز به همراه بازیکنان ذخیره در تمرینات گروهی حضور داشت و در بعضی از دقایق همراه بازیکنان پا به توپ شد.

* سرمربی آبی‌پوشان قبل از شروع تمرین از یکی از مسئولان تیم استقلال گفت که از خبرنگاران حاضر در محل تمرین پذیرایی کنند.

* در تمرین امروز استقلال هیچ هواداری حضور نداشت.

* بازیکنان تیم استقلال امروز به دلیل سرمای هوا با لباس زمستانی در تمرین حضور داشتند و منصوریان بیشتر از سایرین لباس گرم پوشیده بود.

* تمرین فردا (یکشنبه) تیم استقلال با تصمیم کادر فنی تعطیل است.

به گزارش تسنیم، استقلال پنجشنبه هفته جاری در هفته دوازدهم لیگ برتر در قم به مصاف صبا خواهد رفت

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *