خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توتی در پایان فصل خداحافظی نمی کند
totti

توتی در پایان فصل خداحافظی نمی کند

قرارداد بازیکن افسانه ای «جالوروسی» در پایان این فصل به اتمام می رسد اما وی تأکید می کند که با توجه به آمادگی خوب بدنی و ذهنی اش، می تواند به بازی کردن ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «فرانچسکو توتی» نماد و سمبل باشگاه رم اشاره کرده است که امکان دارد فوتبالش را بعد از این فصل نیز ادامه دهد.

توتی که اکثر زندگی اش را در این باشگاه گذرانده است، ابتدا در سال ۱۹۸۹ به تیم جوانان رم پیوست و از سال ۱۹۹۲ در تیم اصلی حضور پیدا کرد. وی در ادامه این راه با کسب یک قهرمانی در سری آ به همراه رم و قهرمانی در جام جهانی ۲۰۰۶ به همراه تیم ملی ایتالیا، به اسطوره باشگاهش بدل شد.

توتی در سن ۴۰ سالگی به پایان دوران حرفه ای خود بسیار نزدیک شده است، در حالی که قراردادش با تیم پایتخت در آخر این فصل به اتمام می رسد؛ اگرچه به نظر می رسد وی تمایل دارد تا دوران باورنکردنی اش را در سری آ ادامه دهد.

توتی به «اسکای» گفت: در فوتبال هیچ چیز مشخص نیست. سال گذشته مرا تمام شده می پنداشتد، اتفاقی که در این حرفه زیاد می افتد، به خصوص زمانی که چیزها آن طور که باید درست پیش نمی روند. به هر حال هرکس آزاد است هر چه فکر می کند بگوید. من به ذهن و بدنم ایمان دارم، هنوز چیزهای زیادی برای ارائه کردن دارم و اگر حس خوبی دارم، چرا متوقف شوم؟

توتی این فصل در شش بازی برای «جالوروسی» به میدان رفته است و دو گل به ثمر رسانده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *