خانه / خبرهای فوتبال خارجی / چونبوک موتورز قهرمان لیگ قهرمانان اسیا 2016 شد
afc_champions_league

چونبوک موتورز قهرمان لیگ قهرمانان اسیا 2016 شد

مسابقه برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۶ بین تیم های العین امارات و جونبوک کره جنوبی به میزبانی تیم اماراتی برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در شرایطی بازی برگشت تیم های العین و جونبوک در فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شد که مسابقه رفت این دو تیم با برتری ۲-۱ جونبوک در کره جنوبی به پایان رسیده بود.

جونبوک در ابتدای بازی دچار بدشانسی شد و ریکاردو لوپز را در دقیقه ۵ به علت مصدومیت از دست داد اما ۲۵ دقیقه بعد، یک گل حیاتی توسط گیو وون هان به ثمر رسید تا نماینده کره جنوبی با نتیجه ۱-۰ پیش افتاده و با اعتماد به نفس بیشتری در جو سنگین ورزشگاه اختصاصی العین بازی کند. البته ۴ دقیقه بعد، میونگ جو لی بازیکن کره ای تیم العین توانست گل تساوی را درون دروازه تیم هم وطن خویش قرار بدهد و بازی به تساوی ۱-۱ کشید.

نیمه دوم یک بازی خشن را از این دو تیم دیدیم که حاصل آن ۵ کارت زرد بود. جونبوک توانست به خوبی این بازی را در نیمه دوم اداره کرده و نتیجه تساوی ۱-۱ را حفظ نماید تا با تکیه بر برد ۲-۱ در بازی رفت، در مجموع با حساب ۳-۲ پیروز شده و به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۶ دست یابد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *