کد خبر : 26515 6 آذر 1395 ساعت [ 23:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سه گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال مشخص شدند

در جلسه امروز هیات رئیسه والیبال 3 نامزد خارجی برای هدایت تیم ملی والیبال مشخص شدند سایت تیفوسی  به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هیئت رئیسه فدراسیون والیبال عصر امروز (شنبه) برای بررسی عملکرد تیم ملی در سال 2016 نشست داشت و به رئیس فدراسیون مجوز داد که برای جذب […]

در جلسه امروز هیات رئیسه والیبال 3 نامزد خارجی برای هدایت تیم ملی والیبال مشخص شدند

سایت تیفوسی  به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هیئت رئیسه فدراسیون والیبال عصر امروز (شنبه) برای بررسی عملکرد تیم ملی در سال 2016 نشست داشت و به رئیس فدراسیون مجوز داد که برای جذب سرمربی جدید اقدامات لازم را به عمل آورد.
نشست هیئت رئیسه فدراسیون والیبال برای بررسی عملکرد تیم‌های ملی در سال 2016 عصر امروز در دفتر دکتر داورزنی رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد.

در ابتدای این نشست عبدالعظیم عزیزخانی رئیس سازمان ساحلی گزارشی از عملکرد یک‌ساله سازمان ساحلی و تیم‌های ملی ساحلی کشورمان در رویدادهای مختلف ارائه کرد.

سپس زهره میرسپاسی نایب‌رئیس بانوان گزارشی از روند رو به رشد والیبال زنان ایران و اقدامات انجام شده در سال 2016 برای حاضران ارائه کرد و برنامه‌های تیم‌های ملی بانوان ایران در رویدادهای پیش رو را تشریح کرد.

دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال نیز گزارشی از روند رشد والیبال ایران از سال 2001 به بعد و برنامه‌های این رشته ورزشی برای چند سال آینده به هیئت رئیسه فدراسیون ارائه کرد.

در ادامه این نشست، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال نیز گزارشی از جلسات کارشناسی رئیس فدراسیون والیبال با کارشناسان، مربیان، والیبال‌نویس‌های تخصصی و پیشکسوتان این رشته ورزشی درباره عملکرد تیم ملی والیبال ایران در سال 2016 با هدایت رائول لوزانو در سه تورنمنت انتخابی المپیک در توکیو، لیگ جهانی و بازی‌های المپیک 2016 ریو ارائه کرد.

در پایان این نشست که به‌مدت سه ساعت طول کشید، پس از بحث و بررسی هیئت رئیسه فدراسیون والیبال تصویب کرد با توجه به بررسی پایان قرارداد رائول لوزانو به همکاری با این مربی پایان داده شود و فدراسیون به‌صورت رسمی مذاکره با گزینه‌های مورد نظر خود از جمله آناستازی، مندز، استویچف و… برای هدایت تیم ملی والیبال ایران در سال 2017 را آغاز کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت