خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / نگاهی به یک دهه طلسم پیروز نشدن بارسلونا در زمین سوسیه داد
barcelona logo

نگاهی به یک دهه طلسم پیروز نشدن بارسلونا در زمین سوسیه داد

نزدیک به یک دهه از آخرین پیروزی بارسا در آنوئتا (ورزشگاه رئال سوسیداد) می‌گذرد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا به نقل از مارکا، بارسلونا امشب از هفته سیزدهم لالیگا در آنوئتا به مصاف رئال سوسیداد می‌رود. آبی‌اناری‌ها در این ورزشگاه نزدیک به یک دهه است که پیروز نشدند. آخرین پیروزیشان به ۵ می سال ۲۰۰۷ برمی‌گردد که بارسلونا با گل‌های آندرس اینیستا و ساموئل اتوئو این تیم را شکست داد. در آن فصل، سوسیداد به دسته دوم سقوط کرد و سه سال بعد توانست به سطح اول رقابت‌های اسپانیا برسد. پس از آن هرگز در ورزشگاهش مغلوب بارسلونا نشد.

رئال سوسیداد ۲ – بارسلونا یک، فصل ۱۱-۲۰۱۰، پایان ۳۱ بازی بدون شکست آبی‌اناری‌ها

بارسای پپ گواردیولا در آنوئتا در هفته سی و چهارم دو بر یک شکست خورد. تیاگو،  بارسلونا را پیش انداخت اما رئال نتیجه را جبران کرد و ایفان و ژابی پریتو، دروازه تیم کاتالانی را باز کردند. با این باخت رکورد ۳۱ بازی بدون شکست بارسا در لالیگا شکسته شد.

رئال سوسیداد ۲ – بارسلونا ۲، فصل ۱۲-۲۰۱۱ ، بارسلونا پیروزی دو بر صفر را از دست داد

تنها ۱۱ دقیقه از بازی گذشته بود که ژاوی هرناندس و سسک فابرگاس برای بارسا گلزنی کردند و دو بر صفر پیش افتادند اما در نیمه دوم آنتوان گریزمان و آخیرتسکه گل‌های مساوی را به ثمر رساندند. تنها امتیاز بارسلونا در 6 بازی اخیرش در لالیگا در این ورزشگاه این‌گونه به دست آمد.

رئال سوسیداد ۳ – بارسلونا ۲، فصل ۱۳-۲۰۱۲ ، رئال نتیجه را جبران کرد

سقوط دوباره آبی‌اناری‌ها در آنوئتا در این فصل اتفاق افتاد. بارسلونا در حالی که با گل‌های لیونل مسی و پدرو دو بر صفر پیش بود اما در نهایت با شکست بازی را به پایان رساند. دو گل چوری کاسترو و یک گل آخیرتسکه در ۹۱ تیم تیتو ویلانووا را مغلوب کرد.

رئال سوسیداد ۳ – بارسلونا یک، فصل ۱۴-۲۰۱۳، انتقام در جام حذفی

خراردو مارتینو نیز نتوانست به ناکامی در آنوئتا پایان بدهد. بارسلونا دوباره با گل‌های الکس سانگ، گریزمان و سوروتوسا مغلوب شد. مسی هم نتوانست مانع از این شکست شود. آبی‌اناری‌ها جام حذفی را نیز در این فصل از دست دادند.

رئال سوسیداد یک – بارسلونا صفر، فصل ۱۵-۲۰۱۴، نیمکت‌نشینی جنجالی مسی

گل به خودی خوردی آلبا شکست را برای بارسای لوییس انریکه به ثبت رساند. هواداران انریکه را در این شکست مقصر می دانستند چون علاوه بر مسی  نیمار، ایوان راکیتیچ و دنی آلوس نیز نیمکت نشین بودند.

رئال سوسیداد یک – بارسلونا صفر، فصل ۱۶-۲۰۱۵، اویارسابال بارسلونا را نابود کرد

دومین دیدار انریکه با آنوئتا بازهم با شکست به پایان رسید. این بار اویارسابال در دقایق ابتدایی بازی دروازه آبی اناری‌ها را باز کرد. با این حال بارسا توانایی باز کردن دروازه رئال را نداشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *