پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26552 7 آذر 1395 ساعت [ 18:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیس 7 -1 تیم ملی دانشجویان

تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی دوستانه موفق شد تیم ملی دانشجویان را با هفت گل شکست دهد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس ظهر امروز (یکشنبه) از ساعت 12:30 در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی دانشجویان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 7 بر یک شکست […]

تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی دوستانه موفق شد تیم ملی دانشجویان را با هفت گل شکست دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس ظهر امروز (یکشنبه) از ساعت 12:30 در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی دانشجویان رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 7 بر یک شکست دهد. گل‌های پرسپولیس را در این دیدار حمیدرضا طاهرخانی، پریمیوف در نیمه اول، شهاب زاهدی، کمال کامیابی‌نیا (2 بار)، محمد رحمتی و علی علیپور در نیمه دوم به ثمر رساندند. تک گل تیم ملی دانشجویان را محمد اوسانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

* سرخپوشان در این دیدار با ترکیب؛ بوژیدار رادو شوویچ، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، حسین ماهینی، رامین رضاییان، محمدامین آرام‌طبع، حمیدرضا طاهرخانی، احمد نورالهی، احسان علوان‌زاده، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و پریموف به میدان رفت.

* رامین رضاییان بعد از مدت‌ها در این دیدار از ابتدا در ترکیب سرخپوشان به میدان رفت.

* علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه تعدادی از کارمندان باشگاه پرسپولیس از نزدیک نظاره‌گر این بازی بود.

* این بازی پشت درهای بسته و به دور از چشم اصحاب رسانه و هواداران برگزار شد.

* برای تیم ملی دانشجویان نفراتی چون؛ مرتضی قدیمی‌پور، معین محرابی، هادی احمدی، عباس سبحانی، میلاد شکرزاده، فرشاد هاشمی، علیرضا علی عسگری، فرشاد رسولی، محمد حسین‌پور، علی فاطمی و محمد اوسانی به میدان رفتند.

 

* بوژیدار در دقیقه 30 بازی به دلیل مصدومیت کمر جای خود را به محمد درویش‌وند داد. کادر پزشکی پرسپولیس بعد از بررسی وضعیت دروازه‌بان کروات تیم‌شان تشخیص دادند، آسیب‌دیدگی کمر او جدی نیست.

* مهدی طارمی در این دیدار هم موفق به گلزنی نشد.

* پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب؛ ابوالفضل درویش‌وند، پلی یانسکی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، صادق محرمی، محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور، محمد رحمتی، شهاب زاهدی و وحید امیری به میدان رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت