خانه / اخبار فوتبال ایران / لژیونرهای ایرانی / درخشش دوباره لژیونرهای ایرانی ،گلزنی سردار و جهانبخش
jahanbakhsh new 2016

درخشش دوباره لژیونرهای ایرانی ،گلزنی سردار و جهانبخش

لژیونرهای فوتبال کشورمان امشب توانستند با گلزنی برای تیم های خود شبی درخشان داشته باشند

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم روستوف امشب (یکشنبه) در ورزشگاه خانگی‌اش، شماره دوی المپیک میزبان آنژی بود و توانست با گلزنی سردار آزمون و الکساندر گاستکان به پیروزی 2 بر صفر برسد.

آزمون در دقیقه 41 روی پاس دیمیتری پولوز دروازه آنژی را باز کرد و در دقیقه 64 نیمه دوم نیز جای خود را پرپلیتا، هافبک رومانیایی روستوف داد. الکساندر گاستکان، کاپیتان روستوفی‌ها در دقیقه 79 گل دوم این تیم را به ثمر رساند و دو دقیقه بعد با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد. سعید عزت‌اللهی، دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم روستوف فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد.

روستوف با این پیروزی خانگی 24 امتیازی شد و به جایگاه پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد.

هافبک ایرانی تیم فوتبال AZ آلکمار هلند با گلزنی مقابل هراکلس به درخشش خود در این تیم ادامه داد.

 تیم آلکمار در شب نیمکت‌نشینی علیرضا جهانبخش رودرروی هراکلس قرار گرفت و با نتیجه 5 بر یک به پیروزی رسید. جهانبخش در دقیقه 83 به جای موهرن در ترکیب آلکمار قرار گرفت و در دقیقه 90 گل پنجم تیمش را وارد دروازه هراکلس کرد.

هافبک ایرانی تیم فوتبال AZ آلکمار هلند پس از گلی که به ثمر رساند و به دلیل تحقیر تیم حریف با توجه به این شکست سنگین شادی نکرد تا روحیه بازیکنان تیم حریف بیشتر از این خراب نشود. بخشی از هواداران آلکمار هم در ورزشگاه نام بزرگ جهانبخش را در کنار پرچم ایران نوشته و در ورزشگاه نصب کرده بودند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *