خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / لوئیس انریکه : برابر سوسیه داد شایسته تساوی هم نبودیم
enrique 15

لوئیس انریکه : برابر سوسیه داد شایسته تساوی هم نبودیم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد تیمش برابر رئال‌سوسیه‌داد به شدت انتقاد کرد و آن را لایق کسب امتیاز ندانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه پس از تساوی یک – یک بارسلونا در استادیوم آنوئتا، ورزشگاه خانگی تیم رئال‌سوسیه‌داد که نگذاشت طلسم 9 ساله کاتالان‌ها در سن‌سباستین شکسته شود، گفت تیمش لایق کسب همین یک امتیاز هم نبوده است.

انریکه گفت: ارزیابی من بسیار مثبت است. ما هیچ کاری برای کسب یک امتیاز انجام ندادیم و به هر نحوی بود آن را گرفتیم. غیرممکن بود از این بدتر بازی کنیم. حریف در تمام بخش‌های بازی به مراتب از ما بهتر کار کرد.

سرمربی مدافع عنوان قهرمانی لالیگا در ادامه انتقاد شدید از عملکرد بازیکنانش اظهار داشت: اگر دو تیم لباس‌های‌‌شان را با هم عوض می‌کردند، هیچ کس باور نمی‌کرد که تیم مقابل بارسلونا نیست.

انریکه 46 ساله همچنین تأکید کرد: فقط 13 هفته از شروع کارمان در لالیگا می‌گذرد پس اگر برخی‌ها (اشاره به انتقاد شدید جرارد پیکه از عملکرد هم‌تیمی‌هایش) درست پس از سوت پایان تحت تأثیر شرایط و از سر عصبانیت اظهارنظرهایی انجام می‌دهند، نباید آن را خیلی جدی گرفت. این اولین باری است که ما برابر حریف‌مان هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم.

سرمربی پیشین سلتاویگو در پایان عنوان کرد: نمایش ما فاجعه‌آمیز بود. این یکی از بدترین بازی‌های بارسا در زمان مربیگری من بوده است. همین که یک امتیاز گرفتیم مثبت‌ترین ارزیابی است که من می‌توانم از این بازی داشته باشم. اینکه بازی را با این نتیجه به پایان رساندیم یک معجزه است. واقعاً ناعادلانه بود اگر این بازی را می‌بردیم و من باید به سوسیه‌داد بابت بازی خوبش تبریک بگویم. ما حتی پنچ پاس درست متوالی هم نمی‌توانستیم به یکدیگر بدهیم. بدون توپ هم عملکردمان فاجعه‌آمیز بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *