پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26612 8 آذر 1395 ساعت [ 13:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر بد برای یوونتوس ، شکستگی پای دنی آلوز و بونوچی

دو بازیکن اصلی یووه ممکن است مدت ها دور از میادین باشند سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس اعلام کرد که پای دنی آلوز در جریان بازی شب گذشته (یکشنبه) این تیم در خانه جنوا در هفته چهاردهم سری A که با باخت 3 بر یک تورینی‌ها خاتمه یافت، شکسته است. شب گذشته […]

دو بازیکن اصلی یووه ممکن است مدت ها دور از میادین باشند

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس اعلام کرد که پای دنی آلوز در جریان بازی شب گذشته (یکشنبه) این تیم در خانه جنوا در هفته چهاردهم سری A که با باخت 3 بر یک تورینی‌ها خاتمه یافت، شکسته است.

شب گذشته همچنین دیگر مدافع یوونتوس لئوناردو بونوچی دچار مصدومیت شد، اما کادر پزشکی باشگاه هنوز شدت مصدومیت او را مشخص نکرده و گفته است که باید معاینات بیشتری روی پایش صورت بگیرد.

هر دو بازیکن در بازی بانوی پیر برابر جنوا در ورزشگاه ماراتزی مجبور به ترک میدان شدند تا کار بانوی پیر برای فرار از سومین شکستش در این فصل سخت‌تر شود.

آلوز پس از برخورد با یکی از بازیکنان حریف آسیب دید و به بیمارستانی محلی انتقال داده شد که در آنجا مشخص شد استخوان نازک نی او شکسته است. طبق اعلام سایت گلوبو اسپورته برزیل، آلوز با سبب این مصدومیت ممکن است تا چهار ماه خانه‌نشین شود.

بونوچی اما از ناحیه عضله جمع‌کننده ران پای چپ ضربه خورده است، اما هنوز مشخص نیست که او چند وقت خانه‌نشین خواهد بود. در هر صورت اما وضعیت خط دفاع یوونتوس از آنچه که بود بدتر شد، چرا که این خط پیش از این، آندره‌آ باتزالی را به دلیل در رفتن شانه‌اش تا پایان سال از دست داده بود و جورجه کیه‌لینی هم با مصدومیت‌های مکرر، حضور ثابتی در ترکیب اصلی بانوی پیر نداشته است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت