خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / آلگری : بد بودیم و بهانه ای نداریم
alegri

آلگری : بد بودیم و بهانه ای نداریم

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به عملکرد بد شاگردانش در شکست خارج از خانه برابر جنوا اذعان داشت و گفت بهانه‌ای برای توجیه این باخت سنگین ندارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری پس از شکست 3 بر یک شب گذشته (یکشنبه) یوونتوس در خانه جنوا که سومین باخت بانوی پیر در این فصل بود، به خبرنگاران گفت: جنوا در این بازی 25 بار خطا کرد و بازیکنان ما هشت بار. زمانی که آمار این چنین است بردن یک بازی غیرممکن می‌شود. می‌دانستیم که جنوا تیم سرسختی است و ما باید برابر این تیم در سطح فیزیکی بالایی بازی کنیم، اما عملکردمان در نیمه اول واقعاً بد بود. در نیمه دوم وضعیت بهتر شد، اما خیلی دیر به فکر جبران افتادیم. این یک پسرفت است که تصور می‌کنیم تحت تأثیر بازی‌مان در لیگ قهرمانان و به دلیل از بین رفتن تمرکز بازیکنان بود.

آلگری افزود: ما هر سه‌گل‌مان را در داخل محوطه شش‌قدم خوردیم. دوباره می‌گویم وقتی شما این‌طور بازی می‌کنید، بازنده بودن‌تان قطعی است. در هر فصل تیم‌ها در مقطعی دچار اُفت می‌شوند و اکنون مقطع اُفت تیم ماست، چون در نیمه اول کاملاً محو بودیم. من برای توجیه بازی ضعیف‌مان در نیمه اول هیچ بهانه‌ای ندارم.

آلگری برای این بازی تاکتیک عجیبی انتخاب کرد زمانی که از استفان لیشت‌اشتاینر در خط دفاعی سه نفره استفاده کرد و خوان کوادرادو را به سمت چپ خط حمله دو نفره‌اش برد.

وی در این باره هم عنوان کرد: کوادرادو وقتی میان خطوط بازی کند می‌تواند به حریف ضربه بزند و اطراف محوطه جریمه ضربه‌های ایستگاهی بگیرد. در همین حال دنی آلوز هم از تکنیکش برای مهار فشار حریف استفاده می‌کند. برنامه ما برای این بازی پیاده‌سازی چنین تاکتیکی بود. با این حال ما در این بازی بسیار ضعیف کار کردیم. خوشبختانه با وجود این شکست در صدر جدول حاشیه امنیتی چهار امتیازی داریم، اما واقعاً لازم است که بنشینیم و به حال این وضعیت فکری کنیم.

در جریان این بازی صحنه‌ای مشکوک به پنالتی رخ داد، زمانی که لوکاس اوکامپوس، مدافع جنوا ماریو ماندزوکیچ، مهاجم کروات یوونتوس را در محوطه جریمه نقش بر زمین کرد، اما داور آن را خطا تشخیص نداد.

آلگری در این خصوص هم اظهار داشت: من به داور گفتم تشخیصش درست بود که به سود ما پنالتی اعلام نکرد، وگرنه ممکن بود بازی دوباره باز شود و ما استحقاقش را نداشتیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *