پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26618 8 آذر 1395 ساعت [ 13:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جهانبخش : شادی نکردم چون خواستم در غم خانواده های داغدار حادثه قطار شریک باشم

هافبک ایرانی تیم آلکمار به احترام قربانیان حادثه  سانحه ریلی در نزدیکی سمنان پس از به ثمر رساندن گلش به هراکلس خوشحالی نکرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلکمار در هفته چهاردهم لیگ هلند موفق شد با نتیجه 5 بر یک تیم هراکلس را شکست داد که گل آخر آلکمار را علیرضا جهانبخش، بازیکن […]

هافبک ایرانی تیم آلکمار به احترام قربانیان حادثه  سانحه ریلی در نزدیکی سمنان پس از به ثمر رساندن گلش به هراکلس خوشحالی نکرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلکمار در هفته چهاردهم لیگ هلند موفق شد با نتیجه 5 بر یک تیم هراکلس را شکست داد که گل آخر آلکمار را علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی ایران به زیبایی به ثمر رساند، گلی که سرمربی تیم هلندی از آن به عنوان «موشک» یاد کرد.

نکته جالب بعد از به ثمر رسیدن این گل واکنش جهانبخش به این گل زیبا بود؛ جایی که او بدون حرکت خاصی در میان حلقه بازیکنان آلکمار قرار گرفت. این واکنش بازیکن ایرانی تیم آلکمار به دو حادثه تلخی است که این روزها جامعه ایران را داغدار کرده است، یکی حادثه تروریستی در حله عراق و دیگری سانحه ریلی در نزدیکی سمنان.

جهانبخش درباره این حرکت گفت: بعد از اینکه گل زدم، واقعاً با یادآوری این اتفاق شادی گل به من نمی‌چسبید و رفتارم بعد از گل به احترام خانواده هموطنانم بود که این روزها عزادار هستند و خواستم خودم را در گوشه‌ای در غم آنها شریک کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت