خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / هوینس ، جای شواین اشتایگر بودم می رفتم گلف و تنیس بازی می کردم تا منچستری ها مجازات شوند
uli-hoeness-fc-bayern

هوینس ، جای شواین اشتایگر بودم می رفتم گلف و تنیس بازی می کردم تا منچستری ها مجازات شوند

رئیس تازه منصوب شده باشگاه بایرن مونیخ از رویکرد همتایانش در منچستریونایتد در قبال باستین شواین‌اشتایگر انتقاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولی هوینس از بی‌مهری‌هایی که شیاطین سرخ در این فصل در حق باستین شواین‌اشتایگر انجام داده‌اند به شدت ابراز نارضایتی کرد و به این هافبک آلمانی توصیه کرد که روحیه خود را در برابر این بی‌مهری‌ها نبازد.

شواین‌اشتایگر که تابستان سال 2015 بایرن مونیخ را به مقصد منچستریونایتد ترک کرد، از پایان فصل گذشته که ژوزه مورینیو جانشین لوئیز فن‌خال شد، حتی یک بازی هم برای شیاطین سرخ انجام نداده و از ابتدای فصل تا همین دو سه هفته پیش به تیم ذخیره‌های باشگاه تبعید شده است.

بی‌مهری‌های من‌یونایتد و مورینیو در حق شواینی اعتراض برخی از اعضای باشگاه بایرن مونیخ را در پی داشته است و اکنون هم رئیس تازه منصوب شده آنها، اولی هوینس در این خصوص اظهارنظر کرده است.

هوینس در جمع گروهی از هواداران بایرن مونیخ درباره وضعیت شواین‌اشتایگر 32 ساله گفت: اگر من جای شواین‌اشتایگر بودم، تا روز آخر می‌گذاشتم آنها (منچستریونایتد) جان بدهند و بعد می‌گفتم خداحافظ! هر ماه می‌رفتم گلف بازی می‌کردم، آمادگی‌ام برای بازی را به یونایتد اعلام می‌کردم و با همسرم (آنا ایوانوویچ همسر شواین اشتایگر جزو تنیسور‌های معروف دنیاست) تنیس بازی می‌کردم. باشگاهی را که با یک بازیکنانش این چنین رفتار می‌کند، باید مجازات کرد.

هوینس در ادامه اعتراف کرد که بعید است بایرن مونیخ لطفی در حق شواین‌اشتایگر – کسی که شایعه رفتنش به MLS شنیده می‌شود – انجام دهد و او را به آلیانتس آره‌نا برگرداند.

وی افزود: با توجه به چیزهایی که من شنیده‌ام، باستی به بازنشستگی نزدیک است. من فکر نمی‌کنم که بتوانیم در حق او لطفی مانند بازگرداندنش به بایرن مونیخ انجام دهیم.

شواین‌اشتایگر تا ماه ژوئن سال 2018 با منچستریونایتد قرارداد دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *